The Sims 4’e Ün Konulu Paket Geliyor[Güncellendi]

The Sims ekibi geçtiğimiz günlerde sene bitmeden yeni bir oyun paketinin satışa çıkacağını duyurmuştu. Bugün de The Sims’in resmi Twitter hesabı kısa bir Gif paylaşımı yaparak yepyeni bir paketin yarın tanıtılacağını paylaştı.

Gif’in açıklamasına sahne ışıkları, kamera ve fotoğraf makinesi koyarak da aslında yeni paketin ”ün” üzerine olacağını belirttiler. Zaten Gif’in kendisinde de ünlü birinin arkasında patlayan flaşları ve bir hayran kitlesi görebiliyoruz.

Bu paketin büyük ihtimalle bir oyun paketi olduğunu ve yarın resmi açıklamanın yapılacağını tekrardan hatırlatalım.

Güncelleme: bazı perakende siteleri bu paketi eklenti paketi olarak listeledi. Yani bu paket, oyun paketi olmayacak. Ayrıca paketin çıkış tarihi 06 Kasım 2018 olarak belirtilmiş.

Güncelleme 2: Paketin ismi Get Famous olacak ve oyunun çıkış tarihi 16 Kasım 2018 olacak. Oyunda yeni bir kasaba olacak.

İşte bazı görüntüler:

İşte o Gif:

11 Yorum

 1. Çok şükür . Sims 3 Night Life ı üç e böldüler . Bakalım Super naturel ve pets i kaça bölecekler (ağlamak istiyorum ?)

 2. yessss :) en çok beklediğim şey geldi sonunda. fakat oyun paketi olarak değil 6. genişleme paketi olarak geçiyor yabancı kaynaklarda

 3. Şu animasyon geçişlerini daha iyi yapsınlar ya bu ne. Kadın çığlık atıyor sonra duraksıyor normal poker face sim oluyor sonra tekrar animasyon giriyor saçma sapan göz rahatsız edici..

 4. Düşüncelerime göre Sims 4
  Yeni kasaba bekliyorum ? gece klubler fazla olan yer
  Moda yeri orada olacak podyum mekanı olacak
  Sahne yeri yapilacak
  Belki artık tiyartro yada filim orada yapılacak

  Sims 3 hatırladığım kadarıyla bunlar vardı

  1. evt hatta bazı büyük sims kanallarına tanıtma için hediye ettiler diye bilyom izle ama ful oyunculuk şarkıcılık ile ilgili bişey yök

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir