The Sims 4’e Üç Yeni Paket Geliyor!

Dünyadaki son gelişmeler sebebiyle bir süredir evde çalışma sistemine geçen The Sims ekibinden The Sims 4’ün geleceği hakkında önemli açıklamalar geldi. SimGuruDuke’ün resmi siteden yayımladığı açıklamaya göre The Sims ekibi şu anda üç farklı paket üzerinde çalışıyor.

Tabii ki şu anda en üzerinde en fazla çalışılan paket yakında satışa çıkacak olan ve topluluk tarafından seçilen “Dikiş” temalı eşya paketi. SimGuruDuke, bu paketin büyük oranda tamamlandığını ve yakında paketin ismiyle ilgili bir oylama yapılacağını duyurdu.

SimGuruDuke ayıca ilerleyen aylar içerisinde yepyeni bir eklenti paketinin satışa çıkacağını da duyurdu. Duke, paket hakkında herhangi bir bilgi vermese de paketin temasının birçok kişi için sürpriz olacağını duyurdu.  Ancak yapılan açıklamaya göre paketin en geç alt ay içinde çıkması planlanıyor.

Aynı zamanda yine The Sims serisinde ilk defa işlenecek bir konu hakkında bir oyun paketinin de yine önümüzdeki altı aylık dilimde satışa çıkacağı duyuruldu. Bunların yanı sıra yaz ayı içerisinde oyuna bedava yeni içeriklerin de ekleneceği açıklandı.

5 Yorum

  1. Paralives gelsin göreceğiz EA’yin bu satış politikalarının sonunu. Sadece bekleyin…

  2. Şu sims 4 bitsin artık yahu. Paket paket paket…
    Eskiden 8 tane expansion ile yardırıyorlardı. Şimdi yok sandalye paketi yok pastel boyalı grafikler. Geçiniz…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir