The Sims 4’e Toddler Güncellemesi Geldi![1.26.96.1010]

Çıktığı günden bugüne kadar fanların ciddi anlamda eleştirisine maruz kalan yapımcılar sürpriz bir güncelleme ile The Sims 4’e toodler’ların(3-4 yaşındaki çocuk evresi) eklendiğini duyurdu. Kendilerine ait becerileri, kişisel özellikleri ve onlarca özel etkileşimi bulunan toddler’ları bedava olarak oyununuza eklemek için yapmanız gereken tek şey Origin’e girerek The Sims 4’ünüzü güncellemek!

Fragman:

Güncelleme Yazısı:

The Sims 4’ün çıkışından sonra geçen iki yıllık süreç içerisinde oyuncuların en çok neler istediğini gördük. Her zaman bu isteklere karşılık veremezsek de gelen her geri bildirimi ve ne tür şeyler istediğinizi not ettik. Toddler yaş evresinin sürekli istenen bir şey olduğunun farkındaydık ve biz de The Sims 4’ü sizin isteğinize göre şekillendirmek istediğimizden toddler’lar bizim için de çok önemli bir şey haline geldi.

Yıllardır bu güncelleme hakkında tartışıyoruz ve bunu cidden abartarak söylemiyorum. Toddler’ları hayata geçirmek için doğru zamanı, doğru imkanları ve böylesine büyük bir şeyi yapmamızı sağlayacak doğru dizayn şekillerini bulmakla uğraştık. İnanın ki böylesine bir şey üzerinde çalışırken sizle bunu paylaşamamak gerçekten çok zordu.

Toddler’lar bir süredir üzerinde çalıştığımız bir özellik ve ekibimizin böylesine tatlı küçük Simleri yaratabilmesinden dolayı gurur duyuyorum. Ne kadar etkileşimli olduklarını çok seveceksiniz. Simlerinizin , toddler’larının hafıza kartları kullanarak beceri kazanmalarına yardımcı olurken, onlara konuşmayı, dans etmeyi ve kaka yapmayı öğretirken ortaya çıkacak iç ısıtıcı, harika dakikalara hazır olun. Ayrıca  Simleriniz uyumaları için onlara kitap okuyabilecek, onları evde dolaştırabilecek ve hatta onlarla gevezelik bile edebileceksiniz.

The Sims 4’ün ana oyunu bize her zaman geliştirebileceğimiz ve genişletebileceğimiz bir temel yarattı. Umuyoruz ki toddler’lar yıllardır paylaştığınız görüntülerin ve hikayelerin bir parçası olurken ebeveynler ve çocuklar arasındaki bağı güçlendirir.  Yüzden fazla animasyon, onlarca yeni etkileşim, birbirinden güzel kıyafetler, oda takımları ve eşyalar yarattık. Ama en önemlisi, Simlerinizin hayatındaki anlamlı bir parçayı tamamladık.

Bir süredir kendimin toddler haliyle oynuyorum(Yerde yatmayı ve tabletiyle oynamayı seven küçük bir sihirbazım) ve sizin yarattığınız şeyleri görmeyi dört gözle bekliyorum.

44 Yorum

  1. ayy çok heyecanlandım bian önce korsanı bide yamaları çıksın ..yerimde duramıyorum sevinçten

  2. Umarım The sims 5 premium olur da sadece ek paket bekleriz.(Olması gereken özellikler uzun zaman sonra taksit taksit geliyor)

  3. Merhaba. Origin’den sadece dijital alınan sims 4 mü güncelleniyor? Cd alacaktım ben ama eğer güncelleme yapılmıyorsa almayayım? Yardımcı olur musunuz lütfen :(

    1. Selam, aldığın CD’yi Origin’e bağlaman gerekecek zaten. Güncellemeleri Origin’den yapabilirsin.

  4. Toddler ve Vampir paketlerinin nihayet korsan versiyonu da çıktı arkadaşlar link vermek yasak mı değil mi bilmiyorum. O yüzden “Sims 4 1.29.69.1020 version” şeklinde aratırsanız bulabilirsiniz. İyi eğlenceler …

  5. Bu konuyla alakasiz bisey ama bn oyunun guncel halini bulamiyorum torrent ten indirmeye calisiyorum ama olmuyo nasil yapcagimi anlatirmisiniz yada guncel surumunu nerdn bulabilecegimi solermisiniz lutfen bnm oyunumun surumu 1.0 . gibi bisey oyunun zevki. cİkmiyo toddler yok ek paket yok ve cc olmuyo (belkide oluyodur ama bnm bilgisayarimdadir sorun) cok skici oluyo lutfen cevaplayin ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir