The Sims 4’e Kıyafet Mağazaları Sonradan Eklenebilir

The Sims 4’ün yapımcılarından Ray Mazza, The Sims 4’ün çıkış versiyonu için kıyafet mağazası gibi bir düşüncelerin olduğunu ancak başka alanlara odaklandıkları için bunu başaramadıklarını söyledi. Gelen bir tepki üzerine de The Sims 4’ün katedeceği daha çok yolun olduğunu vurgulayıp ben de onları oyunda görmeyi istiyorum dedi.The Sims 4’e Open for Business tarzında bir eklenti ile gelmesi halinde, büyük ihtimalle bu mağazalar oyuna eklenecektir.

12867409463_61772f9f35_o[1]
The Sims 3’ün kıyafet mağazası konsepti.(Hiçbir zaman oyuna eklenmedi :D )

27 Yorum

  1. Ea nın baska işleri var fıfa gibi bir oyunları var onla uğraşıyor. Gerçeklik olsa benim pc çalışmaz. Maxis ve ea ps 4 için ayrı oyun yapar geç yapar.
    Sadece sims oynayacağım başkaa oyun kalmadı çünkü fıfa 15 ignore oldu gta ram yüksek. sims 4 en minimum az 2 gb RAM olmalı boşluğun var o önemli degil

  2. Sims 3 beğenmediler. ea bırakmış oyunu.
    Sims fikri ea çıkarmış
    Normalde sadece sims city olacakmış

  3. Zaten ek paket satarız diye ana oyunu boşlamışlar belli ki. Sims 3 ana oyunu bile daha zengindi. Ana oyun ne kadar zengin olursa eklenti paketleri de üstüne bir o kadar daha yenilik katabilir. Ama ana oyun eksik olursa fazla da beklenti içine kapılmayın.

  4. Daha oyunu oynamadan nasıl böyle konuşuyorsunuz anlamıyorum açıkçası. EA ya da Maxis tabi ki de eklenti paketi vb çıkartacak, bu olay ilk Sims oyunundan beri böyle ayrıca artık kabullenmemiz gerek ek paketleri vs. Çok önyargılısınız bekleyin bence tabi ki de herkesin yorumuna saygım var isteyen istediğini diyebilir ama oyun o kadar da yerden yere vurulaca kadar kötü bir oyun değil. Herkesin oyundan beklentisi farklı kimi daha gerçekçi olsun ister kimi farklı bir şey ama elimizdeki mevcut bu yani. Geçmiş oyunlara bakarsak aralarında çok fark var, ayrıca havuz belki oyun ilk çıktığında olmayabilir ama güncelleme ile gelebilir ya da ek paket, Sims 3’e çoğu şey güncellemeler ile eklendi. Kusura bakmayın ama oyun yapmak, hele ki Sims gibi bir oyun yapmak ta kolay değil. Oyunu herkesin eline ulaştırmak istiyorlar( PC, grafik vb.) bu yüzden bazı fedakarlıklar tabi ki olacak. Yorumları okuyan biri gerçekten oyunu çok kötü sanacak. Elimizdeki oyun bu beğenen alır beğenmeyen almaz bu kadar basit. İstediğimiz her şey oyunda olacak diye birşey de yok. Benim diceklerim bu kadar lütfen ön yargılı olmayın daha oyunu oynamadık. İyi günler…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir