The Sims 4’e Bomba Gibi Bir Mod Geliyor!

Zerbu’yu hatırlarsınız? Get to Work eklenti paketindeki özellikleri Go to School moduna aktaran mod yapımcısı bu aralar yeni bir mod üzerinde çalışıyor.

Turbo Career’s adlı mod ile Get to Work ile gelen 3 meslek dışındaki diğer mesleklerin iş yerlerini görmemiz de mümkün olabilirmiş. Hatta bu iş yerlerine teen simlerin yarı-zamanlı olarak çalıştığı işler de dahil olacakmış.

Get to Work’tekilere paralel olarak simlerimin iş yerlerine gidip gitme şansınız olacak ve kariyerinizin seviyesine göre işiniz yapmanız da şekillenecek. Her işin kendine göre iş gezisi de olabilecek.

Oyuna her ne kadar yeni araziler güncellemeler ve eklentiler eklenmiş/eklenecek olsalar bile yer tasarrufu (aynı zamanda sistemden) yapmak isteyenler için kombine edilmiş iş yerleri olacakmış. Şöyle ki,

  • Kombine İş Yeri 1 – Astranot, Atlet ve Gizli Ajan
  • Kombine İş Yeri 2 – İş Adamı, Teknoloji Uzmanı ve Yazar
  • Kombine İş Yeri 3 – Ressam ve Şovmen
  • Kombine İş Yeri 4 – Aşçılık, Fast Food ve Kahve Dükkanı Çalışanı

gibi meslekleri kombine edilecek. Suç kariyeri ise kendine özgü iş yerine sahip olacak.

Go to School modu ile epey adını duyuran Zerbu umarım yakın zamanda, sorunsuz olarak modu bitirir ve oyuna biraz daha eğlence katabilme imkanımız doğar. Unutmadan söyleyeyim, bu mod için Get to Work eklenti paketi şart. Mod çıktığı zamanda siteden duyurusunu yapacağız.

sdCropped-131ds sdWeb-Screenshot-13-128ds sdWeb-Screenshot-17-130ds sdWeb-Screenshot-21-129ds

3 Yorum

  1. Helal olsun Zerbu’ya. Yalnız kombinelerden bir şey dikkatimi çekti. Bazılarının yerlerini değiştirirse daha iyi olabilirmiş. Astronotlar bilim adamı yerinde, atletler ise GYM’de çalışabilirlermiş ama memnuniyetsizlik bana düşmez çünkü Çık sen yap deseler yapamam

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir