The Sims 4’ten Yeni Görseller!

sims44

image

 Sims 4 görünümlerini avatar yapan Sim Gurular klübüne iki yeni üye katıldı! EA stüdyosunda yapımcı olan SimGuruLyndsay ve SimGuruRiley bu görüntüleri ile sizce de yeterince merak uyandırmadı mı?

Güncelleme: Kafileye hepimizin yakından tanıdığı Guru Graham Nardone’da katıldı. image

0

25 Yorum

 1. şimdi sims 4 denilince ben sims 3’ten daha üstün daha geliştirilmiş bir şey beklerim. bunlar sims 3’ten daha üstün filan gözükmüyor. saçlar hala daha kötü, kirpikler de kötü dişler de.suratlar sims 3’e çok benziyor hatta grafikler sims 3’ten de kötü gibi.zaten create a style da yok saç rengi falan değiştirilemeyecek. bu oyun olsa olsa sims 2,5 olur bu haliyle.mevsimlerimden, yüzen evlerimden, hayvanlarımdan, CaSt’dan vazgeçip de geçmem ben bu oyuna :) böyle giderse öyle gözüküyor :)

  0
  1. Create a Style olmayacağını nereden biliyorsun ki? E3’de gösterilenler ilk gösterimdi. Asıl CAS bu çarşamba görülecek. Hatta oyuna kadar çarşamba çıkacak videodan bile değişiklikler olacaktır. He bu arada ben de çok sevdiğimi söyleyemem tabi ama bence bunlardan daha iyi çkacaktır.

   0
   1. simgurulardan birisi şu an için create a style ın oyuna dahil olmadığını açıklamıştı.ama ileride belki eklenebilir gibi laflar etmişti.ben eklendiği haberini görmedim onun için oyunda create a style yok diyebiliriz elimizdeki bilgilerle diye düşünüyorum.çünkü en son yok dendi ekledik artık var diyen olmadı.yarın oyuna dahil edildiğini açıklarlar umarım.

    0
   2. http://www.edenstyle.it/the-sims-4-interview-with-simguru-jill.html
    simguru jill’miş açıklamayı yapan. şu kısımda olmadığını söylüyor.tabii umarım değişmiştir ve CaSt oyuna eklenmiştir.

    Some players are not happy about the fact that we don’t have Create a Style in game anymore. What would you like to tell them?

    At the moment we are not planning to add Create a Style in game and we don’t know if this feature will be added later on. We are focusing on making the base game great, stable and powerful. We want The Sims 4 to ship with a very high level of quality and we decided to focus on certain areas.

    0
 2. Birşey diyim mi, gerçekten rezalet.
  Böyle birşey görmedim. İsteseler daha iyi bir oyun yapabilirlerdi. Nedense Sims serisine karşı böyle saçma sapan bir tavırları var hiç de beğenmedim Sims 4 tam bir fiyasko alanlara geçmiş olsun. EA’e de yazıklar olsun!

  0
 3. Oyun her geçen gün daha da berbat bir hal alıyor Tomb Raider’da doğru hatırlıyorsam EA çıkışlı bir oyundu ve Crysis serisi de ondan da emin değilim bu iki oyunu da oynamış biri olarak Sims4’ün neden bu kadar rezalet bir hal almaya başladığını anlamıyorum gerçekten, ilk başta hoşuma gitmişti grafikelr falan ama şimdi bu simleri gördükçe durumun ne kadar kötü olduğunu anlıyorum Crysis 3’ü görenler bilir nasıl grafikleri olduğunu adamlar bir şaheser çıkartmışlardı halağa emin olamasam da bu oyun da EA çıkışlıydı galiba Cyris 4’de böyle harikalar yaatmışlarken Sims4’ün neden bu kadar baştan savma yapıldığını anlamıyorum, oyundan birazcık beklentim vardı o da gitti, Sims4 çıkacak diye Into The Future almayacaktım ama eğer Sims4 böyle olacaksa ben Sims3’e devam ederim, oyunun grafikleri Sims3’ten bile beter o darece istifalar geldiği zaman anlamalıydım nedenini, istifa edenler Sims4’ün bu kadar rezil olacağını tahmin etmişlerdir, zaten istifa etmelerinin sebebi de oyuna olan ilgisizlik değil miydi ? cidden arkadaş eğer bu seri böyle olacaksa galiba bu Sims4 Sims2’den beri çıkmış en rezil seri olacak, umarım EA beni çarşamba günü şaşırtır ve bana özür dilettirebilirler bunu cidden istiyorum, ama bu fotoğraflar… içler acısı, EA Yazıklar Olsun… başka birşey demiyorum, demek de istemiyorum

  0
  1. Bu arada tekrar bi bakayım yazım hatası varmı diye oraya yanlışlıkla Crysis 4 yazmışım o 3 olacaktı, yni bunu boşuna bana söylemeyin hatamın zaten farkındayım birde bi yerde darece yazıyor o da bozuk klavyem sağolsun olmuş birşey

   0
  2. Tomb Raider EA çıkışlı olmadı hiç bir zaman. Ve son oyunu yüksek grafikli olmasına rağmen eski oyunların havasını hiçbir zaman veremeyip bir savaş oyunu olmaktan öteye gidememiştir.

   0
   1. Murat evet haklısın dostum ama ben grafiklerden bahsediyorum zaten Tomb Raider’in EA çıkışlı olması konusunda emin olamadığımı belirtmiştim

    0
 4. Herkes neden bu kadar negatif anlamıyorum açıkçası. The Sims gibi bir oyundan GTA ya da Crysis gibi bir grafik beklememeliyiz bence. Açıkçası ben çok mutluyum. Tabii ki oyunda benimde sevmediğim şeyler var ama oyundan tamamiyle umutsuz değilim. Bende Create-A-Style istiyorum daha olup olmayacağıda belli değil belki eklemişlerdir ama yoksa da bu oyunun kötü ya da The Sims 3 den kötü olacagı anlamına gelmiyor. Herkes çok negatif. Yabancı forumları ya da Simmer’ları okuyorum ve gayet hepside memnun gözüküyor. Sizce EA ya da Maxis gibi firmalar geçmiş oyunlarından daha kötü bir oyun yapar mı ? Bazı özellikler olmayabilir buna birşey diyemem ama umutsuz olmayın. Ben sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca yeni Build Mode ile yapabilceklerimiz, Create-A-Sim ile yapabileceklerimiz, simlerin duyguları, daha canlı ve gerçekçi şehir… Bunlar açıkçası The Sims 3 ve ya 2 de yoktu. O yönden bakalım biraz. İlk The Sims 3 ü yüklediğimde açıkçası hiç sevmemiştim ve hemen 2 ye dönmek istemiştim. Ama oynadıkça 3 benim en sevdiğim oyun oldu. The Sims 4 içinde böyle düşünyorum. Hatta direk severek oynamaya başlayabileceğim oyun. Sizden ricam lütfen umutsuz olmayın. Oyun kötü bir oyun değil eksklikler her oyunda olabilir hiçbir şey 4/4 lük değil. Siz ne düşünüyorsunuz Burkay, Efe, Elif ( İsimleri yanlış yazdıysam affedin! :D ) benim diceklerim bu kadar. Yarın ki video yu sabırsızlıkla bekliyorum. Ve ayrıca SimDünyası na hersey icin tesekkür ederim :)

  0
  1. Ben Cyrsis’den bahsederken o kdar gelişmiş olsun demek isetmemiştim sadece böyle bir oyun yapabiliyorlarken bu kadar iyi grafikler ortaya çıkartabiliyorlarken Sims4 neden Sims3 grafiklerine çok benziyor sanki hiçbirşey yapammışlar gibi duruyor demek istemiştim tabiki bende Cyrsis gibi grafikler beklemiyorum o ancak Sims10 ve 15’te falan olur-tabi öyle bir oyun çıkarsa XD – Ama yinede Sims4’den bahsediyoruz grafikler Sims3’e oranla biraz daha güzel olabilirdi ben bunu bekliyodum açıkçası, Sims1 ile Sims2 arasaında devrim gibi birşey vardı(grafiklerden bahsediyorum diğer şeylerden değil) Sims3 o kadar gelişmiş olmasa da yiinede grafiklerde bariz değişiklikler vardı ama Sims4 Sims3’e çok benziyor ve evet oyun saddece grafikten oluşmaz başka şeyler de var ama grafik de o kadar küçümsenmemeli bence sonuçta yeni bir seri diyoruz grafikler biraz daha özenli olabilir di benim pek umudum kalmadı bu fotoğraflardan sonra ama yinede yarın ki fragmanı bekliyorum ve beni şaşırtmasını büyük bir içtenlikle istiyorum umarı mbunu yapabilirler

   0
  2. Selam Hakan, sims 4’ün yorumlarda bahsedildiği üzere o kadar beğenilmeyecek bir halde olduğunu düşünmüyorum :) çarşambayı beklemekte fayda var.

   0
 5. Gerçek olsa pc calisircak mi sims 3 oyunu kimse beğenmedi çünkü kasiyordu paket geresiz geldi sims 3 hayal kırıklığı sonra sims 2 daha güzeldi. Sims 4 Facebook oyunları gibi olacak. Güzel olacak saçları filan bırakın dowladlar veya ek paket düzelir.

  0
  1. Tabi çalıştırır. O grafiklerle 10 sene önceki bilgisayarla bile oynayabilirsin rahat ol

   0
 6. Ben bu son görüşlere de katılıyorum aslında sims4 ü beğenmiyorum ama bir yandan düşününce ve sims 3le kyasladıgımda yüz hatları daha belirgin gözler daha anlamlı bakıyor ve daha biçimli. Sims 3de casta bi kız yapardım vok güzel görünürdü oyuna bir girerdim ki yüzü çok farklı böyle belli belirsiz bi yüz. Ya oyunu oynayanlar anlar ne demek istediğimii sims 4 bu yönden de daha iyi aslında. Ama beklenti yüksek olunca hayql kırıklığı oluyor elbet

  0
 7. sims 3’ün kasması muhteşem grafiklerinden değildi bence.yani en azından en büyük nedeni bu değildi.oyunun programlanmasında bir sıkıntı vardı diye düşünüyorum.çünkü grafik ayarlarını düşürünce kasmada çok bir gelişme olmuyor ve bilgisayar yine cayır cayır yanıyor.grafik ayarlarını en yüksek yapsak bile bu kez de öyle aman aman grafikleri de yok.tuğçenin dediği gibi CAS’ta yaptığın simin hatları daha net.ama oyuna geçince sim detail-very high yapsam bile simin gözleri dudakları vs. hala bulanık gözükmeye devam ediyor.kazaklar kumaş pantolonlar kot pantolonlar koyu renk yapınca sanki deriymiş gibi parlıyor.ışıklar açık renkleri çok fazla patlatıyor.aklıma gelen böyle sorunlar var yani grafiklerde.şimdi sims 4 tabii ki daha hızlı olacak çünkü henüz ek paket yok CC yok mod yok oyun bomboş gibi bir şey.bu grafiklerin de bir etkisi olur mutlaka:)ama create a style geri gelsin ve rabbithole denen şey bitsin mutlaka sims 4’e geçmeyi düşünürüm ama ileri bir tarihte tabi.çoğu şeyi ek paketlere saklayacakları için şu an oyun çok boş geliyor ilgimi çekmiyor.zaten CAS görmekten oyunun içeriğine dair bir şey göremedik henüz. sanki sims 4 sadece sim yapmaktan ibaret gibi duruyor şimdilik:)

  0
 8. Çöpten yapsalar gene alan olacak. O yüzden oyunla uğraştıklarını pek sanmam. Arz talep ilişkisi, kötü yapsalar da alan olacak zaten adı yeter The Sims. Bunca sene bizim karşımıza böyle grafikli bir oyunla çıktılarsa bana karşı yapılan hakarettir. Gerçekçilikten uzak olmasını anlarım ama bu daha beteri. Yıl 2014 ya pes.

  0
 9. Arkadaşlar, bu oyun çıkarken adamlar ne dedi hatırlasanıza. The Sims 4, her türlü bilgisayarda çalışabilecek bir oyun olacak. Denmedi mi!? Daha neyin grafiğini bekliyorsunuz? Grafikler kötü diyenlere söylüyorum, Bu grafikler gayet soft ve güzel Sims 3’ün grafiklerine göre. Tamam ben de ilk fotoğrafı beğenmedim.Bu demek değildir ki oyun böyle çıkacak. Yarın hele bi videoyu görelim, ondan sonra herkes söyleyeceğini söylesin bence. Bir avatar için oyun alınmaz diye bir şey yok. Almayacaksan da alma kardeşim! Seni zorlayan yok!

  0
  1. Her türlü bilgisayar çalıştırabilsin diye grafiklerden kısarsalar halimiz harap.

   0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir