The Sims 4’e Arazi Araçları & Yeni Bir Kariyer Geliyor [Canlı Yayın Tekrarı]

Aylık Maxis canlı yayınlarından ilki bugün yapıldı ve SimGuru’lar, The Sims 4’ün çıkışından bu yana giderilmesi beklenen büyük bir eksikliği çok yakında gidereceklerini açıkladı: Arazi Araçları.

Bundan böyle kendi arsalarımızın yüksekliğini ayarlayabileceğiz. Bu sistem The Sims 3’teki kadar yumuşak çalışmasa da evlerin ve merdivenlerin bu yüksekliklere çok kolay adapte olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki bu özellik henüz ”iyileştirilme” aşamasında. Yani ilerleyen günlerde daha yumuşak bir arazi sistemiyle karşılaşabiliriz.

Oyuna gelecek güncelleme eklenecek bir diğer özellik ise ”stil danışmanı” kariyeri olmuş. The Sims 3: Ambitions ile gelen stilistlik kariyerine oldukça benzeyen bu kariyer ”rabbit hole” olmayacak. Oyuna eklenecek yeni bir çizim tableti ile kariyerde emin adımlarla ilerleyebilecek ve Simlerin kıyafetlerini değiştirerek stillerine yön verebileceğiz.

Ayrıca Ekim ayı güncellemesinin ertelendiğini de belirtelim. Bu güncellemenin gelecek aya mı ertelendiği yoksa Ekim ayının son günlerine mi ertelendiği henüz kesin değil.

Eğer siz de oyuna eklenecek bu özelliklerin oyunda tam olarak nasıl işlediğini görmek istiyorsanız SimGuru’lar tarafından yapılan canlı yayının tekrarını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz:

www.twitch.tv’de TheSims’den The Sims 4 Guru Garage’i izleyin

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir