The Sims 4 City Living’de Baharat Festivali!

The Sims Forum’un sayfasında baharat festivali ile ilgili bir yayımlandı. İşte o yazı;

Festivaller, The Sims 4 City Living’deki gözde ve yeni etkileşimlerimizden birisi çünkü şehrin simlerini, sokaklara getirerek yeni arkadaşlar edinmelerini,ayrıca yeni şeyler öğrenmelerini de sağlıyor.

Eğer ağzınızı acıdan yakmak hoşunuza gidiyorsa muhtemelen kendinizi, Spice Market (Baharat Çarşısı) kısmında açılan baharat festivalinde bulmuşsunuzdur. Baharat festivali, farklı kültür ve sofra yemeklerini bir araya getiriyor. the-sims-4-city-living-festivals-1

Baharat festivalindeyken acılı bir yarışta yer almanız mümkün. Acıdan alev püskürtme, simlerinizin çanaklarının yerden havalanmasına sebep olabilir. Ve bu raddeye gelerek kazanmak istiyorlarsa yanlarında bir sürahi su getirseler iyi olur.

Baharat festivali, simlerinizde ayrı yer edinebilecek oldukça renkli ve lezzetli bir deneyim. Sadece, yanınızda birkaç arkadaş getirdiğinizden emin olun. Festivalin ne zaman olduğundan emin değiil misiniz? Mahalledeki işeretli alanlara ya da apartmanınızda olan duyuru panonuza bakıp alana gelmeniz yeterli. Festivalde görüşmek üzere!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir