The Sims 4: Windows 10 Güncellemesi

windows-10-700x205

Windows 10 hepinizin bildiği gibi bir çok kullanıcının eline ulaştı. Henüz ben güvenip indiremesem de bilgisayarınıza Windows 10 güncellemesi yapmadan önce oyununuza bir zarar gelmemesi için bir kaç şey söyleyeceğim.

KAYITLI DOSYALAR: Bilgisayarınızı güncelledikten sonra oyununuza herhangi bir zarar gelmemesi için mümkünse oyununuzun save dosyalarını bilgisayar haricinde USB yada harici harddiskinize kaydedin. Oyununuzun save dosyalarına ulaşmak için: ” Belgelerim >> Electronic Arts >> The Sims 4 >> Saves “. Saves klasörünün yedeğini alın.

MODLAR HAKKINDA: Oyununuza yüklediğiniz bütün modları ve CC’leri silin. Mod olmadan güncelleme yapılması oyununuzun daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Modları kaldırmak için ” Mods ” klasörünün içinde ki bütün herşeyi önce yedekleyin, ondan sonra içinde ne var ne yoksa hepsini silin.

GÜNCELLEME SONUCU: Bilgisayarınızı güncelledikten sonra, yeniden bütün klasörlerin yedeğini alın. Ne olur ne olmaz. Belki modları ve save dosyalarını geri yükledikten sonra sorun çıkabilir.

2 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir