The Sims Tarihindeki Gerileme Dönemi (Kısaca Yine Kötü Haber)

The Sims 4 cephesinden bu gün dopdolu harika bir gündü. Gününüzü kötü bir şekilde kapatmak istemezdim ancak kampa katılan sitelerin birinden gelen bilgiye göre 2 tane hayal kırıklığı yaratan bilgi var. Birini zaten tahmin ediyorduk.  (Uyarıyorum aşırı derecede öznel düşüncelerimin geçtiği bir yazı)

İlk tahmin etmediğimiz haberle başlayalım.

Toodler evremiz olmadığını hepimiz biliyoruz. Onun yerine sevimlimi sevimli bir bebeklik evremiz vardı. Ancak yapımcılar onuda çok görmüş olacak ki maalesef bebeklik evresindeki çocuklarımızı beşiklerinden uzağa götüremeyeceğiz… Yani demeye çalıştığım karınlarını doyurup altlarını değiştirdikten sonra bebeklerinizi gene o beşiğe koymak zorundasınız. Bebek beşiğine yapışık yani.  The Sims 1 nostaljisi yaşayabiliriz!

İkinci kötü haberse arabalar dekor.  Bunun hakkında konuşmak bile istemiyorum açık söylemek gerekirse. Oyunda daha ne kadar kötü haber geleceğini ise inanın bizde tahmin edemiyoruz.

47 Yorum

  1. Bir kötü haber de ben ekleyim; terrain tools yok sadece terrain paint var.yani evlerin/arsaların yüksekliğini değiştiremeyeceğiz.terrain pond da yok (göl/gölet yapamayacağız.)

  2. Çöp öğütücü ve bulaşık makinesi de olmayacakmış eklemeyi unuttum.bebek doğumunu gösteren video yayınlanmış simsvip tarafından izlerseniz daha iyi anlaşılıyor maalesef :(

  3. Bence oyun gayet guzel zaten baby/toddler caginda yine altini degistirip , besleyip yerine koyuyorduk ek olarak yurumeyi konusmayi falan ogretiyorduk en sonunda tekrar besige gidiyordu o yuzden bu beni cok uzmedi ama merak ettigim baska bisey var bebek cagindayken oyuncaklarla music ve logic skilli ogretebilecekmiyiz :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir