The Sims 4: Türkçe Yamanın Parayla Satışı Hakkında

Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir Rıza Bey ve Sim Dünyası tarafından yapılan Türkçe yamanın üzerine birkaç ekleme yaparak kendi yamalarıymış gibi davranan kişilerin olduğunu siz de fark etmişsinizdir. Son zamanlarda da ziyaretçilerimiz yolladığı mesajlara göre bu kişiler bu Türkçe yamayı para ile satmaya çalışmaktaymış.

Birçoğunuzun zaten böyle bir “yemlemeye” gelmeyeceğini biliyoruz ancak etrafınızda hala yamanın tamamen bedava olarak sitemizde ve Rıza Bey’in Youtube hesabında yayımlandığını bilmeyenler ve yamayı para ile satın almaya çalışanlar varsa o kişileri uyarmanızı rica ediyoruz.

Şu anda sitemizdeki yama günceldir. Eğer The Sims 4’ü ve paketlerini Türkçe oynamak istiyorsanız sitemiz üzerinden tamamen bedava olarak indirebilirsiniz.

15 Yorum

 1. Dalavereci üçkağıtçılar. Yamayı bile parayla satıyorlar. Üstelik başkasının yamasını satmaya çalışıyorlar. Pes vallahi!

 2. Yama bazı ek paketlerde çalışmıyordu. Problem ile ilgili bir gelişme varmı?

 3. Keşke siz satsaydiniz da gereken özeni bilgilendirmeyi de yapsaydiniz son yamanin haliyle ilgili. Virüs denetimine takiliyor dosya. Bi cok insan bilgi bekliyor sizden. Hata olmuş üstünde çalisiyoruz demek bu kadar zor değil. Biraz da bilgi paylassaniz oyunla ilgili keşke. Ranzalarin 23 Martta gelmesi gibi mesela..

  1. O kadar haklısın ki… Tek bir cümle yazmak bile bu kadar zor olmamalı tamamen saygısızlık artık bu.

   1. bu arkadaşlar size hiçbir kar elde etmeden türkçe yama sunuyor ama siz sanki parayla almış gibi şikayet edip söyleniyorsunuz. bu insanların da kendilerine göre işleri, güçleri, okulları var, istemeseler gayet de yapmazlardı. biraz minnettar olun lütfen.

 4. Rıza Bey, exe versiyonunu kaldırdı yamanın. Büyük ihtimalle exe’nin kendisini virüs olarak algılıyor Mirosoft ancak çeşitli virüs programlarıyla tarama yapıldığınızda exe’de herhangi bir virüs algılanmıyor.

  Bundan sonraki kurumlarınızı zip dosyasını indirerek yapabilirsiniz.

 5. yapamadık. zip dosyasının içinde herhangi bir kurulum dosyası yok. nasıl yapılıyor?

  1. .zip dosyası içindekileri, oyunun kurulu olduğu dizine sürükleyip bırakabilirsiniz. .exe işlemlerinden çok daha kolaydır.

   1-) Windows’un kurulu HDD bölüntüsüne gidin (ki genelde bu sürücünün adı “C”dir).
   2-) Ardından nereye kurulmuşsa, oraya gidin.

   * Oyunu EA Desktop ile kurduysanız, “Program Files\EA Games\The Sims 4” ya da “Program Files (x86)\EA Games\The Sims 4” olacak.
   * Oyunu Origin ile kurduysanız, “Program Files (x86)\Origin Games\The Sims 4” olacak.

   ^^ İşte sürüklemeniz gereken dizin/klasör bu: “The Sims 4” klasörü.

   3-) .zip dosyasındakileri ayıklayıp, ya da arşiv gezgini (WinZip, WinRAR, 7-Zip) ile açıp, içindeki tüm klasörleri seçip, oyunun kurulu olduğu dizine sürükleyip bırakın.

   4-) Değiştirme uyarısına da evet deyin; orijinal dil dosyaları TR dil dosyaları ile değişsin. Hepsi bu kadar…

 6. 2 Yıldır ümidi kestiğimden hiç yamanızı beklemiyorum açıkçası :) Alıştım ana diline hem ingilizce de gelişti bu süreçte. Keşke uğruna site kurduğunuz oyunun Türkçe yamasına bir tık daha özen gösterseydiniz de geçti gitti artık :) Konu ne bilmiyorum yamanızı para ile satan varsa acımayın direk telifi yapıştırın, muhatap bile olmamanızı tavsiye ederim..

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir