THE SIMS 4 STRANGERVILLE SATIŞA ÇIKTI!

The Sims 4’ün 7. oyun paketi olan StrangerVille, Origin üzerinden satışa sunuldu. Aşağıdaki resme tıklayarak satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

  1. Ben: Güzel pakete benziyor aslında denemekten zarar gelmez
    *20×6=120*
    Yine ben: EA SIMS 2’de olan her şeyi tekrar ediyor olmaz olsun bu oyun paket çöp EA çöp.

  2. EŞya,saç,kıyafet çok az ve yetersiz. Mahallenin genişliği güzel,kamera ile baya uzağa gidebiliyorsunuz.Ama acil rehber gelmeli :) Çok karışık geldi bana çözmek için uğraş gerek bence.Bilemiyorum Sims bağımlılığımdan her paketini satın alıyorum ama benim hayallerimde ki Sims 4 bu değildi.Çok sıradan ve aynı seylerin sadece grafik olarak iyileştirilmiş hali,hatta daha bir eksik….

  3. Bitirdim, keyifli bir hayat amacıydı. Bitirince gariplikler son buluyor ve normal bir yaşam başlıyor. O açıdan da devam etmek için bir sebep oluyor.

  4. 3-4 gündür Strangerville eklentisini tecrübe ediyorum. Hikayesini bitirdim ve kasabayı, yeni eşyaları da keşvettim-denedim :) Kasabanın biraz küçük olması dışında hoşuma gitti açıkçası. Military kariyer de hoşuma gitti (belirli seviye sonrası ikiye ayrılması falan) özetle iyi sayılabilecek bir eklenti diyebilirim. 2 ve 3. oyundaki gibi büyük yenilikler getirmiyor, olması gereken eksik şeyleri tamamlıyor..

    1. Ek olarak çölde olduğundan asla kar yağmıyor. Sonbahar full güneşli geçti, kışın ara sıra yağmurlu yani kış aylarında muz falan yetiştirdim.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir