The Sims 4: Star Wars: Journey to Batuu Oyun Paketi Hakkında Tüm Detaylar!

Adından da anlaşılacağı üzere Star Wars temasına sahip olan The Sims 4’ün yeni oyun paketi 8 Ekim 2020 tarihinde PC, PlayStation ve Xbox platformlarında satışa çıkacak. İşte paketle ilgili tüm bilgiler:

Galaksinin Diğer Ucunu Ziyaret Edin –  Artık Simleriniz evlerinden çok uzaklar! Batuu’nun kendine has kıyafetlerinden tutun da “Millennium Falcon” şehrinin canlı meyhanelerine kadar Simleriniz Star Wars evrenini içlerinde hissedecek. Batuu’nun neden diğer gezegenler gibi olmadığını anlamak için yerel uzaylılarla etkileşime geçebilirsiniz. Simleriniz evlerine döndükleri zaman seyahatlerinde öğrendikleri yemekleri yapabilir, “Sabacc” oynayabilir ya da eğlenceli bir ışın kılıcı etkinliği gerçekleştirebiliriz.

Create Your Star Wars Story – “Resistance”, “First Order” ve hainler Batuu’nun kontrolü için savaşıyor ancak Batuu’ya kimin hüküm süreceğine Simleriniz karar verecek. Simleriniz özel görevleri ve meydan okumaları tamamladıkça gezegendeki güç dengesini değiştireceksiniz. Etkiniz yalnızca gezegeni değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni kıyafetler, Batuu şehri hakkında kritik görevler ve hatta “starfighter”a erişim bile elde edebileceksiniz. Belki o gizemli Batuu’luyu dahi bulabilirsiniz!

İkonik Karakterlerle Takım Olun – Görevleri tamamlamak ün puanı kazanmanızı sağlayacak ve puanlarınızı biriktirerek Batuu’daki liderlerle tanışmaya bir adım daha yaklaşacaksınız. Siminizin vereceği kararlar tüm dengeleri değiştirecek. “Resistance” üssünü ortaya çıkarmak için Kylo Ren’i mi destekleyeceksiniz yoksa Rey ve Vi Moradi’ye katılarak “First Order”a karşı mı savaşacaksınız? Hangi yolu seçerseniz seçin Ohnaka ve onun hainleri biraz daha gezegenler arası ün kazanmak istiyorsanız size görev verecektir.

Işın Kılıçlarınızı ve Droid’lerinizi Kuşanın – En sevilen Star Wars ürünü olan ışın kılıçlarına ulaşmak için Batuu’yu keşfedin ve kiber kristalleri ve kabzalarını bulun. Tüm parçaları birleştirerek kendi kılıcınızı yaratabilirsiniz. Daha sonra diğer Simlere meydan okuyarak onlarla ışın kılıcı düellosu yapabilirsiniz. İsterseniz de Droid Garına giderek size maceralarınızda yardımcı olması için kendi Droid’inizi satın alabilirsiniz… ya da bazı Simlerin dikkatlerini dağıtmak için onlara elektrik verebilirsiniz. Droid arkadaşınızı kendi evinize dahi getirebilir ve onu partilerinizin daimi üyesi yapabilirsiniz!

Görüntüler:

Fragman:

3 Yorum

  1. StrangerVille gibi hikayeyi tamamladıktan sonra oynanmayacak bir paket gibi duruyor. Açıkçası biraz hayal kırıklığına uğradım. Ama umudumu kaybetmeden gameplaylere bakacağım. Umarım doyurucu bir paket olur.

  2. Bakalım güncelleme ne gelecek
    Umarım yuvarlak merdiven gelir
    Ve ergen evresi gelir

    I love Sims 2 game>Sims 4

  3. Neyse ki The Sims 2 Ultimate Collection’a sahibim. The Sims 5’de bu şekilde sığ ve sims kültüründen kopuk olursa geçmiş olsun 2 ve 3 ile idare edeceğiz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir