The Sims 4: Spa Day Game Pack Detayları

Bildiğimiz gibi EA Games birkaç gün önce The Sims 4’ün ikinci Game Pack’i olan Spa Day’i duyurmuştu. Hatta biz de Spa Day ile ilgili ortaya çıkan tüm bilgileri ve detayları size iletmiştik. Ancak bugüne kadar The Sims 4: Spay Day ile ilgili çıkan tüm haberleri bir başlık altında birleştirmeyi uygun gördük çünkü diğer türlü ziyaretçilerimiz oyunla ilgili tüm  haberlere tek tek bakarak zaman kaybedecekti. İşte The Sims 4: Spa Day’in detayları:

Oyunun Açıklaması:

The Sims 4: Spa Day eklentisi ile Simleriniz tüm gün boyunca sağlıklı olsun. Simleriniz artık ”Perfect in Balance” adı verilen yeni güzellik ve sağlık merkezini ziyaret edip canlandırıcı bir masaj yaptırabilecek ya da yoga yaparak içsel huzura erebilecekler. Çamur banyosu yaptıktan sonrsa Simler saunaya girerek günün tüm stresini unutabilecek. Bunların dışında onlarca yeni eşya ve dekorasyon parçası ile Simleriniz huzurlu bir ev ortamı oluşturabilecek.

Önemli Özellikler:

Yeni Mekan: Perfect in Balance

Bu yeni mekan Simlerinize rahatlatıcı bir atmosfer sunuyor.  Bir sürü yeni aktivite sayesinde en stresli Simler bile burada stresi yenip deşarj oalbiliyor. İsterseniz önceden yaratılmış 4 yeni rahatlama merkezinden birini seçebilirsiniz ya da kendiniz bir tane yaratabilirsiniz.
Sağlıklı Olun

Oyuna yeni eklenecek olan ”Sağlık” yeteneği ile Simleriniz vücutlarını ruhlarını ve duygularını kontrol etmeyi öğrenecek. Dinlenmek için biraz yoga yapın ya da  yerden havalanmak hatta bir yerden bir yere ışınlanmak için meditasyon yapın.

Masaj, Buhar, Rahatlama

Refleksoloji masajında tutun da sıcak taş masajına kadar, Simleriniz pozitif duyguları artırıp negatif duyguları azaltmak için farklı farklı masaj çeşitlerinden birini yaptırabilir ya da bir başkasına masaj yapabilir.  Hatta saunadaki yaramaz Simler arkadaşlarına şakalar dahi yapabilir.s.

Tepeden Tırnağa Rahatlık

Simlerinize yeni yumuşak saçlardan ve rahat kıyafetlerden birini seçin. Komfor için stilinizi feda etmek zorunda değilsiniz ancak Simlerinizin bazen rahatlamaya da ihtiyacı vardır

Rahatlamayı Evinize de Getirin

Günlük kullanım için kendi saunanızı ya da çamur banyonuzu yaratabilirsiniz. Evinizi rahatlatıcı ve huzur verici eşyalar ile donatın ve yeni eklenen radyo istasyonunu açın böylece Simleriniz evi hiçbir zaman terk etmek istemeyecek.

Görüntüler:

GP02Render

19141204488_1803e7513f_o

18706277654_7ab4a4fdcc_o

19319101165_a49e70525c_o

Videolar:


Sistem Gereksinimleri:

– İşletim Sistemi: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 veya Windows 8.1

– İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ yada daha iyisi

– Hafıza: En az 2 GB RAM ya da daha iyisi

– Sabit Disk: The Sİms 4 ile birlikte  en az 10 GB boş alan ile kayıtlar ve gelecek farklı içerikler için 1 GB’lık boş alan

– Ekran Kartı: 128 MB’lık Video RAM’e sahip ve Pixel Shader 3.0’ı destekleyen bütük ekran kartları: NVIDIA GeForce 6600 ve daha iyisi, ATI Radeon X1300 serisi yada daha iyisi ve Intel GMA X4500 veya daha iyisi

*Oynamak için The Sims 4’e sahip olmalısınız

4 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir