The Sims 4: Snowy Escape Eklenti Paketi Hakkında Bilgiler

Kış sporları için teçhizatınızı kuşanın, doğal kaynak sularına girerek rahatlayın ve Japonya kültüründen esinlenmiş evlerinizi The Sims 4: Snowy Escape Eklenti Paketi ile birlikte yaratın! Yeni maceralara atılın ve Mt. Komorebi dünyasında Simlerinizin zirveye tırmanmasını ve diğer Simlerle kaynaşmasını sağlayın. Bu pakette kızakla kaymak, kar kayağı yapmak ve kotatsu masasında (bir tür yer masası) oturmak gibi her türlü yaşam stiline uygun bir şey bulunmakta.

MACERANIZIN PEŞİNDEN KOŞUN

Dağ kenarında yapabileceğiniz etkinlikler ile Simlerinizin dayanıklılıklarını ve becerilerini test edin. Tepeden aşağı kaymak için kayağınızı kapın ya da başka bir Simle kızağa oturun. Eğer siz tepeden aşağı inmeyi değil de tepeye çıkmayı seviyorsanız Simlerinizin dağ tırmanışı becerisini artırın ve onları tehlikeli ve zorlayıcı zirve tırmanışı seferlerine çıkarın.

ZENİNİZİ BULUN

Doğal su kaynaklarında Simlerinizin endişelerini dindirin, kotatsu masasının etrafında rahatlamalarını sağlayın ya da karlı zeminde bulunan bambu ormanlarını gezdirirken sosyalleşmelerini sağlayın. Kafa dinletici yürüyüşler ve rahatlatıcı müzikler sayesinde duygularınızı kontrol altına alın ve zeninizi bulun.

KENDİ YUVANIZI YARATIN

İster Japonya mimarisinin geleneksel detaylarını isterseniz de modern kültürünü tercih edin hayatınızı tamamlayacak evi yaratmak için “shoji” kapıları ve pencereleri, “tatami” minderleri ve birçok farklı Japonya temalı dekor ve mobilya elinizin altında olacak. Kağıt fenerlerinin hafifçe aydınlattığı “genkan” kapı eşiğinde ayakkabılarınızı çıkarın ve kendi kayalık bahçenizi yaratın.

YAŞAM BİÇİMİNİZİ DEĞİŞTİRİN

“His” ve “Yaşam Biçimlerinin” oyuna eklenmesiyle birlikte yeni ilişki ve kişilik özelliklerin kilidini açın. Yaşam biçimleri Simlerinizin hareketlerini ve alışkanlıklarını etkiler ve böylece davranışlarını da uygun şekilde ayarlar. “Hisler” ise Simlerin birbirine karşı olan ilişkilerini uzun süreliğini etkiler ve sosyal etkileşimlerini değiştirir.

Görüntüler:

Fragman:

2 Yorum

  1. Peki o şehirde yaşayabilecek miyiz? Yoksa diğer seyahat şehirleri gibi sadece vacation mı yapabileceğiz teşekkürler..

    1. İstersek yaşayacağız istersek tatil yapacağız. Bize kalmış bir durum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir