The Sims 4 Seasons Sızdırıldı!

EA’in kullanıcılarının sorunlarını öğrenmek ve kafalarındaki bazı soruları cevaplamak üzere gerçek zamanlı ve çevrimiçi bir Müşteri Hizmetleri bulunuyor. İnsanlar burada sorularını müşteri temsilcilerine iletiyor ve sorularına cevap bulabiliyorlar. Hatta öyle ki Gurular’ın cevaplamasının yasak olduğu bazı sorulara da cevap verilebiliyor. Mesela The Sims 4 Seasons gibi!

Geçtiğimiz gün bir kullanıcı, Ea’in Müşteri Hizmetleri Servisine The Sims 4 Seasons’ın geliştirilmekte olup olmadığına dair bir soru yöneltti.

The Sims 4 Seasons’ın eklenip eklenmeyeceği sorusu geldikten sonra ise Ea’in Müşteri Hizmetleri Servisinden gelen cevap şu şekilde:

“Geliştirici Ekibi şuan The Sims 4 Seasons üzerinde çalışıyor. Duyurulduğunda haberiniz olacak.”

Henüz resmi kaynaklardan gelen bu muhtemel sızıntının etkileri geçmeden, EA’in Müşteri Hizmetleri Servisi başka bir bilgi sızıntısı daha yaptı. Bu defa ise sızdırılan, The Sims 4 Seasons’ın çıkış tarihiydi.

 

Müşteri Temsilcisinin kaynaklarına göre The Sims 4 Seasons Eylül’ün 18’inde satışa sunulacak.

Tüm bu sızıntıların yanında birkaç hafta önce The Sims 4’ün; EA e ait ve Gamescom benzeri bir etkinlik olan EA Play’de yer alacağının hatta burada yeni bir oyunun duyurulacağı haberini almıştık. Bu etkinlik Haziran ayı içerisinde olacağına göre oyunun duyurulması ile çıkış süresi arasındaki süre bir paketin duyuruluşu ile çıkışı arasındaki ideal süreye eşit gibi. Ayrıca Parenthood oyun paketinden bu yana oyuna birçok Seasons ipuçları eklenmesi ve eklenmeye devam etmesi de tüm bunları destekleyecek cinsten.

Ne kadar elimizdeki ipuçları ve son sızıntılar -Hatırlarsanız aynısı Cats and Dogs ve City Living’te de olmuştu- ile The Sims 4 Seasons bizlere göz kırpıyor olsa da herhangi resmi bir duyuruya kadar tüm bu bahsettiğimiz şeylerin birer spekülasyondan ibaret olduğunu unutmamakta fayda var.

Peki Sizler tüm bu söylenti ve sızıntılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizimle paylaşmayı sakın unutmayın!

7 Yorum

  1. acaba haziran ayında sims 5 duyabilir mi?
    4-5 yıl arada bir çıkıyor sims oyunları
    2018 duyulup 2019 şubat çıkabilirler

    1. Görsel fan yapımı ancak konuşmalar gerçek ama olay büyük ihtimalle live chat’teki çalışanların cahillerinden kaynaklanıyor. Yazılan her şeye evet deme gibi bir huyları var.

      1. Burkay sence sims 5 duyurulma ihtimali var mı ea play de düşüncelerin hakkında makale yayınlayabilir misin :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir