The Sims 4: Realm of Magic Oyun Paketi Duyuruldu

Sihirden hoşlanır mısınız? Peki büyü yapmaktan? Ya da arkadaşlarınızla toplanıp kimin daha fazla büyüde ustalaştığını görmek için yarışmalar yapmaktan? Peki siz hiç elinizdeki asayı salladığınızda asanın istediğiniz sonucu vermediğini fark ettiniz mi?

Simciler, sizler için haber getirdik. Daha doğrusu haberimiz sizler için değil Simleriniz için! Uzun süredir cadı kazanında bekleyen The Sims 4 Realm of Magic oyun paketi PC ve Mac için satışa çıktı. Paketi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Glimmerbrook’a Hoş Geldiniz

Burası genelde oldukça sessizdir. Bilirsin işte, aile evleri, takılmalık birkaç yer falan. Bir de sık ağaçların arasında kalmış gizemli bir patika var. Acaba orada ne var? Bu gizli kalması gereken ancak artık hiç de gizli olmayan bu patika acaba nereye uzanıyor? Eğer Siminizin azıcık bile maceracıysa bu soruyu cevaplamak isteyecektir. Ve bu maceranın sonunda da başka hiçbir The Sims 4 dünyasına benzemeyen bir dünyayla karşılaşacak. Öncelikle şu uyarımızı yapalım: Simin portaldan bir kez geçtikten sonra, artık kendisini o “büyüleyici” dünyadan soyutlayamacak. Zaten Simin birkaç büyü öğrenmeden oradan çıkmak da istemeyecektir.

Bir Şeyler Öğrenme Zamanı

Büyülerden bahsetmişken, büyüleri en “büyü” ustalarından öğrenmekten daha iyi ne olabilir, değil mi? Portaldan geçtikten sonra Siminize birkaç numara öğretebilecek cadı ve büyücülerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca Simler devasa kazanda yeni şeyleri deneyimleyebilir, farklı elementleri birleştirerek ilgi çekici iksirler hazırlayabilir hatta öğrendikleri şeyleri diğer büyücüler ve cadılar üzerinde dahi deneyebilir. Bu dünyada her şey çok güzel, hem de “korkunç” derecede.

Büyücüler ve Cadılar için Kıyafetler

Büyü yapmak falan oldukça hoş ancak olayın giyim tarafını da unutmayalım. Diğer büyücüler ve cadıların arasına karışmak ya da onların aksine kendi stilinizi yaratmak istiyorsanız pelerinler, dünya dışı kıyafetler ve aksesuarlar deneyebilir ve Siminizin büyü dünyasının ruhunu aşılayabilirsiniz. Siminiz aşk iksiri yapımını öğrenirken ne giyececeğine ya da zorlayıcı bir görevi bitirirken üstünde ne olacağına siz karar verin!

Görüntüler:

Fragman:

8 Yorum

  1. Bence Vampires gibi olacak
   Create A Sim kısmından da olacak
   bide bir cadının bizi dönüştürmesini isteyeceğiz

 1. Trailerdan dolayı mı bilmiyorum ama supernatural cadıları daha iyi geldi bana.

 2. Vampires paketinde olduğu gibi bir sistemle gelecek muhtemelen. Fakat Supernatural paketinde olduğu gibi bir havaları yok. Sims 3’te cadılar ayrık ve güçlü görünüyorlardı burada ise Hogwarts’ı andıran akademimsi bir şey ile seherbaz kavramı üstünde durulmuş. İkisini de severim ama evlere ateşler salabileceksek :D

 3. Çok kötü. Şu tür eklentileri hiç sevmiyorum ya.. Gerçekçiliği yerin dibine sokuyor. Adam gibi gerçekçi şeyler yapmak çok mu zor anlamıyorum.. Üniversite ya da tamamı Sims 3 gibi açık bir harita? Ara yaşlar gibi gibi? Eh onlarda haklı. Yapımcı Maxis değil EA. EA demek umudu sıfırlamak demek :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir