The Sims 4: Parenthood Oyun Paketi Satışa Çıktı!

The Sims 4’ün beşinci oyun paketi olan ve aile içi ilişkileri konu alan The Sims 4: Parenthood, Origin’de klasik 20€ fiyatı ile satışa çıktı.(Yaklaşık 80TL) Yepyeni eşyaların ve etkileşimlerin yanı sıra ebeveynlik becerisi gibi çocukların ve aynı zamanda yetişkinlerin de geleceğini etkileyecek olan bir beceriyle sunulan The Sims 4: Parenthood Oyun Paketi’nin satın alma sayfasına ulaşmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Ayrıca oyunun kutulu olarak satışa çok büyük ihtimalle çıkmayacağını da hatırlatalım. Eğer kutulu sürümü çıkarsa da kutunun içinde herhangi bir DVD olmayacak yalnızca yine sizi Origin’e yönlendirecek bir indirme kodu olacaktır.

Terbiyeli(ya da şeytani) bücürler yetiştirmeniz dileğiyle =)

11 Yorum

  1. merhaba bu ek pakete de türkçe yama gelecek mi acaba, yakın bir tarihte öyle bir ihtimal var mı. önceki işleriniz için teşekkürler.

  2. Parenthood hakkında ceza verme,vs işlerinin nasıl yapıldığına dair icerik hazırlamanız mümkünmü acaba?

    1. ben aldım oynuyorum. Nasıl diye soracak olursan çocuklarla sürekli ilgilenmeyi ve ebeveynlik komutlarını fazla uygulamayı seviyorsan mükemmel. Aile içi aktiviteleri okul projeleri eşyalar falan ben çok sevdim. Yalnız toodlerlara az eşya gelmiş o üzücü

    1. gerçekten türkçe yama ile rehberin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir