The Sims 4: Paranormal Eşya Paketi için Canlı Yayın!

The Sims 4’ün yeni eşya paketi olan ve Simlerimize birçok korku temalı oynanış ve eşya sunacak olan The Sims 4: Paranormal için TSİ 22:00’de canlı yayın yapılacak. Canlı yayın sırasında oyundaki tüm özellikler tek tek tanıtılacak. Böylece oyunu alıp almamak arasında kalan Simseverler oyun hakkında net bilgiye sahip olabilirler.

İşte canlı yayın linki:

7 Yorum

 1. Neden simimi korkutayım ki? Onu yakarım, boğarım, aç bırakırım ama korkutmam. Çok saçma. Bu durum bana halk ekonomik sıkıntı çekerken hala suni gündem yaratan kuzey amerika ülkelerini hatırlatıyor… Yani demek istediğim, biz araba diyoruz, açık dünya diyoruz Gurular Star Wars diyor, Spooky diyor… Söyleyecek sözüm yok gerçekten insan hayret ediyor…??

  1. Neden onu sen istiyorsun evet topluluk onları istiyor fakat bir oylama yapıldı

   1)Nifty knitting çıktı 2.ise bu paket Ve yaptılar ve topluluk tarafından çok çok sevildi çünkü stuff pack lerde işi ileriye aldılar inşallah 3. Olan da bir sonraki olur bu paketin geliyor olması diğer hiç bir şeyi geciktirmiyor her şeye eşit odaklanıyorlar sadece bazı şeyler daha uzun sürüyor araba ve Bebekler şuan neredeyse %90 2 senedir yapılan şeyler fakat daha bitmediyse çıkaramazlar zaten bu sene gelecektir her ikiside ücretsiz şekilde bu paketteki amaç simini korkutmak değil gerçek hayatta böyle olaylar var aslında hele hele yurt dışında paranormal olaylar ve bu pakette de o var ea in star warsu yapması da herhangi bir paketi yapmasıda gelecek paketlerin çıkışını asla etkilemiyor oyunun oyun motoru yeni tam keşfedildi ondan önümüzdeki 2 3 yıl sims 4 dün en büyük yılları olacaktır her açıdan

   1. Keşke keşfetmeselerdi. Ayvayı yedik. Bu oyun 3. Oyunun devamı gibi olsaydı bu sitede 50 tane yorum vardı.

  2. Beceremeyecekseniz satın markayı! Çerçöp…
   Tabii ki millet bu dandik paketi seçer. Diğerleri bundan daha dandik olacak ki millet kötünün iyisini seçmiş.
   Resmen bir an önce tüm paketletin piyasa sürülüp sims 4’ün bitmesini bekliyoruz. Oyuncu kitlesi de biraz değişti. Sorgulamayan, çıtkırıldım pembe tipliler parayı basarsa adamlar da ruhsuz simulasyonu itelerler.

 2. Ya bu bonehilda manyağı evden eşya çalıyor neden çağırdığıma pişman oldum resmen çalıyor arkadaş kovamıyorum da …

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir