The Sims 4 Oyunları Yeniden Yaz İndirimine Girdi

Geçtiğimiz ay büyük yaz indirimine giren The Sims 4 ve The Sims 4 paketleri 18 Ağustos tarihine kadar yeniden indirime girdi. Eğer hala The Sims 4 koleksiyonunuzu tamamlamadıysanız bu son şansınız olabilir çünkü gelen bilgilere göre gelecek seneye kadar The Sims 4 oyunlarında bir daha indirim olmayacak.

The Sims 4’ün ana oyunu yaklaşık %65 oranında indirime girerken oyunun eklenti paketleri %50 oranında indirime girmiş durumda. Ayrıca The Sims 4’ün oyun paketleri de yaklaşık %25 oranında indirimde kendine yer bulmuş durumda.

Origin üzerinden The Sims 4 indirimlerine ulaşmak için buraya, Oynasana.com üzerinden indirimlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

14 Yorum

 1. Hangi eklenti paketini önerirsiniz acaba? Get Together,Get Famous,Island Living ve Discover Universty eklentilerim eksik. Siz hangisini alırdınız?

  1. Istediği kadar indirime girsin 1 oyun icin yerine 5-6 oyuna para verecek değilim.
   Verenleri anlamıyorum zaten.

   1. Tafaspor madem oyunu sevmiyorsun oynamayı seven ve zevk alanlara karşı çıkma. Ben fikrinizi soruyorum size. Siz ise girse bile almam bu ne böyle gibi yorumlar yapıyorsunuz. Anladık oyun kötü,5 para etmez ama korsan gibi bir emek hırsızlığınıda haketmiyor.

    1. Abdullah merhaba, bence sims 4 oyunları korsan kullanımı hakediyor. Asıl hırsız da EA. Ama oyunu parasını verip alanlar saygısızlığı haketmiyor, orası ayrı.

     1. Eğer biz bu oyunu korsan olarak kullanmaya devam edersek maalesef bu oyuna asla TR dil eklenmeyecek. Zaten EA’in The Sims 4’e Türkçe eklenmesinin sebebi Türkiye’de ki korsan kullanımdı. Ben oyundan gayet zevk alıyorum ve The Sims 4’ün korsanı hakettiğini düşünmüyorum. Para hırsı yüzünden çok paket çıkardıkları, bazı paketlerin boş olduğu doğru fakat ben her eklentiyi almıyorum sadece sevdiklerimi ve oyuna gerçekçilik ve heyecan ekleyenleri alıyorum. Her paketin artı ve eksisi var ama oyunu oynamayı bilirseniz sadece karakter,ev yapıp evcilik oynamazsanız oyundan alacağınız zevk artar. Ve eğer kur farkı bu kadar fazla olmasa bize paketler bu kadar boş gözükmez ama durum bu. Tek yapmamız gereken bazı durumlarda EA’e tavrımızı koymak ve her paketi almamak. Mesela paketleri alıp dümdüz oynamak yerine yaptığınız karaktere bir ruh katın,hikaye oluşturun. Karakterin özelliklerini rastgele belirleyin. Her karakteri aynı pozitif özelliklerle yaparsanız sıkılırsınız. Challenge’lar ile oynayın,build dışında hile kullanmayın para biriktirip hedeflediğiniz şeyleri alıp aynı zamanda yuva kurarsanız oyunun güzel ilerlediğini görebilirsiniz. Açık dünya olayına artık takılmayın. Arada 10-15 saniyelik yükleme ekranları olması sizi bir yere gitmekten alı koymasın. En azından mahallelerdeki kısımlardaki özgürce gezebilirsiniz. Ön yargılarınızdan kurtulmadıkça ve oyunu bu ön yargıyla oynamaya devam ettikçe oyundan keyif alamazsınız. Ekstra olarak zaten TS4 oynamak zorunda değilsiniz gidip 2 ve 3. Oyunu oynayabilirsiniz. Herkes hangi seriden zevk alıyorsa onunla oynamalı zaten. Yoruma saygıyla ve anlayışla cevap verdiğin için teşekkürler.

      Tafaspor sana gelecek olursak kaç yaşındasın bilmiyorum ama daha düz cümle kurmayı bilmeyen oyuna 2.5 diyip duran,her yorumda yorumunu açıklamadan saçma sapan cümleler kurmandan sıkıldım desem. Ama eğer ana dilin türkçe falan değilse lafım yok ama lütfen yazım ve noktalama kurallarına dikkat et ve insanların fikirlerine saygı duy. Para verenleri anlamıyorsan gidip korsan oyna,oyunu tam olarak bildiğinden emin bile değilim ama artık sıktın.

   2. Abdullah, bir oyun için kişisel saldırıya gerek yok. O arkadaş ben değilim yanlış anlaşılma olmasın…
    Siz hiç internetten film, software, vs… Korsan indirmediniz mi? Bu oyunda TR yama olmamasının sebebi bence bu değil. Çünkü hatrı sayılır oyuncusu var. Şöyle düşün, bu site çeviri yaparken kaç lira zarara girdi? EA çeviri yapsa ne zararı olurdu? Ha şu da bence samimi bir davranış değil, oyun TR olsa orijinal alırdım gibi…

    1. Sena bende Get Together’ı aldım zaten 😂
     Sims3 amacım zaten kişisel bir saldırı yapmak değil. Bu tafaspor denen arkadaş genellikle yorumların altına TS4 almayın aldırtmayın,oyuna para vermeyin,farklı anlamsız ingilizce,türkçe cümleler kurmaya çalışıyor. Zaten tafaspor ile herhangi bir sıkıntım yok sıkıntım onun yaptığı yanlış (hem imla hem konu bakımından) cümleler. Bir ara daha beter bir şekilde her konunun altına aynı yorumları kopyalayıp yapıştırıyordu. Amacı ne bilmiyorum ama benim kanım kendi önyargısında boğuluyor herhalde. İnternetten hiçbir korsan yazılım,film,oyun indirmedim ve indirmeyi düşünmüyorum. Filmleri genelde sinemada izlerim, oyunları ise (özellikle indie yapımcılar ise) beğenirsem satın alırım alamayanlara hediye ederim. EA bu oyunu The Sims Mobile dışında yerelleştirmedi maalesef. Ama bu iş yavaş yavaş değişiyor gibi. The Sims 5 %80 ihtimalle Türkçe olacak inşallah. Korsan ile dil yamasının dediğin gibi pek bir bağlantısı yoktur belkide. Yorumumu okuduğun ve yorumuma saygıyla ve yazım yanlışı olmadan cevap verdiğinden dolayı teşekkürler.

     1. Rica ederim, gerçi saygı çerçevesinde konuşmak gerkiyor rica etmek saçma bence. The Sims 5 umarım çok güzel olur. TR olursa zaten söylenecek bir şey yok. Ayrıca The Sims 2 Ultimate Collection’ı Origin ile elde edebileceğim bir yöntem var mı? İyi günler dilerim…

    2. Türkçe dil desteğinin olmaması; korsan kullanımından ziyade, bizim ülkedeki Sims kitlesinin azınlıkta olması… Bence bizim ülkedekiler (ki bu yaş aralığı, sizin aralığı kapsamıyor), daha çok mobil oyunları tercih ediyor. Telefon kullanımı çok fazla. PC oyuncuları ise Sims yerine daha başka oyunları tercih ediyor (gördüğüm kadarıyla hep vurdulu kırdılı şeyler). Eh… Sadık Sims oyuncularının da kaçı orijinal kullanabiliyordur, kimbilir… Bu yüzden Sims Mobil, Türkçe başlarken; The Sims 5 başlangıcında dahi hala TR desteksiz bir kitle olarak kalacağımızı düşünüyorum.

     1. Aslında haklısın Kübra ablacım. The Sims’i Türkiye’de oynayan kitle gerçekten az. Zaten Türkiye’de böyle oyunlar genelde nefret ettiğim bir şekilde kız oyunu olarak nitelendiriliyor. Dediğiniz gibi büyük çoğunluk mobilde oyun oynuyor kalan oyuncular ise bilgisayarda farklı oyunlar tercih ediyor. Umarım The Sims 5 Türkçe bir şekilde gelir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir