The Sims 4 Origin’de Bedava Oldu!

The Sims’in dördüncü halkası olan ve yaklaşık 5 senedir genişletilen The Sims 4, yeni bir eklenti paketi duyuru arifesinde bir haftalığına bedava oldu. Oyunu Origin’den bir hafta içinde alan kişiler oyunu sonsuza kadar kullanmaya devam edecek.

EA Games’in bu politikasını The Sims 4’ün ana oyununu herkese erişilebilir yaparak genişleme paketlerinden para kazanmak olarak yorumlayabiliriz ancak AAA oyunların böylesine bedava olması alışılagelmiş bir şey gelmiş. Bu da aslında The Sims 4’ün başarısı açısından bize çok önemli ipuçları veriyor.

Oyunu bedava olarak elde etmek için oyunun sayfasına aşağıdaki resme basarak ulaşabilirsiniz:

15 Yorum

 1. Sims 4 bedeva olsa bile almam
  Tek başında bir işe yaramaz ana paket hepsi olsa bile belli bir süre can sıkıyor.

 2. Ana oyun ve Holiday Celebration paketi bedava. Adamlar size tüm seriyi beleşe verecek değil herhalde? Şahsen güzel haber. Oyunu kaptım ve denemeye karar verdim. Eklentilerden pek hayır görmedim şu ana kadar, düz oyunu oynarım, kendimce bol bol modlarımı yüklerim, mutlu mesut yaşar giderim :)

 3. Çok güzel oldu ama Gallery kullanılmıyor. Peki 1 haftalık süresi bitince Gallery olucak mı? Buarada indirenlerin full kullanılabilmesi çok iyi oldu

 4. Ben bedava olduğunda indirdim ve galeriyi kullanabiliyorum.Eğer pc nizde korsan sims 4 varsa kaldırın originden tekrar yükleyin.Oyun naçılırken galeri açmak için tuş kombinasyonu çıkıyor.Tuşlara basarsanız galeriye ulaşabilirsiniz.

  1. Multiplayer bir oyun değil fakat Galeriden yaptığınız simleri/evleri birbirinizle paylaşabilirsiniz :/

 5. Ben hemen indirdim ve bende galeri açılıyor. İyi ki böyle birşey yapmışlar. Kim bilir belki birkaç yıl sonra Sims 5 çıkmazsa Sims 4 ek paketlerini de alırım :)

 6. birşey sormak istiyorum bizim evde wifi olmadığı için başka bir cihazda kendi hesabımı açarak oyunu yükledim şuan kendi cihazımdada oynayabilir miyim

 7. ben oyunu originden indirdim ama ustune korsan pack yuklersem galeri kapanır mı?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir