The Sims 4 Multitask Özelliği

The Sims 4’ün grafiklerinin geçmiş jenerasyondan pek fazla farkı yok. Ama gündelik detaylara daha önem verilmiş olacak ve simler artık gerçekten duygulu bir insan gibi davranacak. Duyguları, düşünceleri olacak. Multitask olacak yani aynı anda birden fazla işi yapabilecek. Konuşurken su içmek gibi, yürürken şemsiye tutmak gibi. Bu özellik 3. seride yerleştirilmeye başlanmıştı. Bebeği taşırken birkaç şey daha yapmak gibi. The Sims 4’ü görüntüler açısından pek beğenmemiş olsak da normal hayata ne denli yakın olacağını bilmiyoruz. Yani tam fikrimizi söylemek için 20-22 Ağustos tarihlerini beklesek daha iyi olacak.

4 Yorum

  1. Sims 4 ile ilgili yayımlanan bazı fotoğrafları detaylıca inceledim. Bu fotoğraflar yayımlanmadan önce beklentim en üst düzeydeydi. Ancak malesef fotoğrafları gördüğümde iş değişti. Tabii ön yargılı olmamak gerekiyor. Gerçek tanıtımları görmek şart. Ama yayımlanan fotoğraflar bana nedense ”SimsSocial” oyununu hatırlattı. Gerçekcilikten öte, çizgi film karakterleri gibi geldi bana. Umarım böyle olmaz. Umarım Sims4 herkesin beklentilerini karşılayarak, uzun süre konuşulan, beğenilen bir oyun olur. Bu benim görüşüm.

  2. umarım simleri biraz daha geliştirirler ve saçlar cidden çok kötü böyle olursa ben sims 5 çıkana kadar sims 3 oynayacağım demektir tam bir hayal kırıklığı!

  3. Burkay igrenc degilmi simler sims 3 twku simler daha gercekci bu ne boyle aynen sim social gibi bisey bunlar oyunun resimlerimi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir