The Sims 4: Luxury Party Eşya Paketi’nin Detayları Duyuruldu

The Sims 4’ün ilk eşya paketi olan Luxury Party, birkaç saat önce resmi olarak duyuruldu. Oyuna genel olarak parti kıyafetleri getiren paket aynı zamanda parti temalı birkaç eşya da içeriyor. Eşya ve kıyafet gibi şeylerin yanı sıra, paket oyuna biri şölen masası diğeri de çikolata şelalesi olmak üzere iki yeni etkileşimli obje de getiriyor.

The Sims 4: Luxury Party paketini buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

1 3 2

7 Yorum

  1. Ama Twitter’da yazıyor ki İngiltere’de 10 USD olcakmış. Türkiye Origin’de Avrupa kıtasında yer aldığı için oyun 10 Euro üzerinden satılacaktır. Bu da 30 TL oluyor. Ama yine de çook ucuz.

  2. 10 dolar fiyatı en güzel kısmı gerçekten… Gamepackler de fiyatını hakediyor bence… Eski stuff packlere nazaran bunun yeni etkileşimli objeler de getiricek olması harika bi haber :D

  3. Türk parasına göre oldukça ucuz olması çok iyi :D şahsen 39€’dan satılması hiç uygun değildi, alamıyordum da fsgsdfg sims 4 zengin bir arkadaşın da dfsdf

  4. Stuff pack lerin çok da alınması gereken bir şey olarak düşünmüyorum. O kadar para vermek yerine (25 TL de olsa ) CustomContend indirilebilir. Aynı şey :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir