The Sims 4 Yakında Konsollara
Gelecek

2014’te PC daha sonra da MAC platformu için satışa çıkan The Sims 4 gelen son bilgilere göre yakında konsollar için de çıkış yapacak. True Achievements’ın haberine göre oyun XBOX için 17 Kasım 2017 tarihinde satışa çıkacak. Oyunu ön-sipariş olarak satın alan kişiler ise The Sims 4: Perfect Patio Eşya Paketi’ne de bedavadan sahip olacak.

Bu da The Sims 4’ün konsol sürümüne bugüne kadar çıkmış olan hiçbir paketin dahil olmayacağı anlamına geliyor. Belki de The Sims 3’ün konsol versiyonunun aksine The Sims 4’ün ek paketleri de ayrı olarak satışa çıkacaktır.(The Sims 3’ün konsol sürümüne o güne kadar çıkmış olan tüm paketler dahildi)

Ayrıca diğer dikkat çeken nokta ise PlayStation ile ilgili herhangi bir gelişmenin olmaması. Oyun muhtemelen önce XBOX için satışa çıkacak ve bir süre sonra da PlayStation ve diğer konsollar için satışa sunulacaktır.

Bakalım, ilerleyen günlerde detaylar paylaşılacaktır.

Güncelleme: The Sims 4’ün konsol sürümleri için bir de Deluxe Party adı altında özel bir sürüm yayımlanacak. Bu özel sürümü satın alanlar oyunun çıkışından üç gün önce oyuna giriş imkanı bulabilecek ve aynı zamanda özel parti eşyalarının da kilidini açmış olacak.

8 Yorum

  1. Yine hata yapıyorlar ful olarak çıkarın ne yarım yamalar çıkarsanız çıkarın
    Sims 5 nerdesin Sims 2,5(Sims 4) bıktık Sims 2 daha güzel
    Ea Sims 4 bırakın Sims 2 geri dönün Sims 2 yenilerseniz daha iyi satar

  2. Sims 3’ü konsolda oynamıştım.. Tam tepkimi burada söylemeyeyim ama pek iyi değildi :) Hiç iyi değildi. Konsolda olmuyor özetle o iş.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir