The Sims 4 Konsol Fragmanı!

Birkaç gün önce The Sims cephesi tarafından The Sims 4’ün konsollara ekleneceği duyrulmuştu ancak fragman yayımlanmamıştı, bugün ise beklenen fragman ile kafalardaki bazı sorular da ortadan kalkmış oldu. The Sims 4’ün konsol sürümü muhtemelen ana oyundan oluşacak diyebiliriz. Her ne kadar bir yerde uzaylılar varmış gibi gözükse de fragmanın sihri ile öyle gösterilmiş olabilir. Lafı fazla uzatmadan fragmanı ekleyelim:

8 Yorum

      1. teşekkür ederim, bu arada benim ps4 üm var şimdi sims 4 eklenti paketlerini bir daha mı alacağım ps4 için :))

  1. Fragmanı izlerken bazı bölümlerinde pc sürümünde olmayan şeyler gördüm sanki ?

    1. Açıkçası ben farklı bir şey göremedim, klasik ana oyun sadece her fragmanda olduğu gibi birazcık allayıp pullamışlar sanki.

  2. benimde de Xbox one var. Ama sims 4’teki nerdeyse bütün eklenti paketlerine sahibim. Şimdi bütün eklenti paketlerini almak saçma geliyor. Ama belki kendi bilgisayarlarımızdaki eklenti paketlerin bilgisayara aktarabilsek:(

  3. benimde de Xbox one var. Ama sims 4’teki nerdeyse bütün eklenti paketlerine sahibim. Şimdi bütün eklenti paketlerini almak saçma geliyor. Ama belki kendi bilgisayarlarımızdaki eklenti paketlerin bilgisayara aktarabilsek:( olsun yinede PC’ye daha sims almayanlar için güzel olabilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir