The Sims 4: Jungle Adventure’dan İlk Bilgiler Geldi

The Sims 4’ün gelecek oyun paketinin tıpkı The Sims 3: World Adventures gibi macera odaklı olacağını biliyorduk. Bugün yayımlanan The Sims 4 güncellemesi ile birlikte oyunun ismi ve önemli bilgileri açığa çıktı. Oyun her ne kadar resmi olarak henüz duyurulmamış olsa da işte karşınızda The Sims 4: Jungle Adventure:

Simleriniz ile ücra yerlere doğru gizemli bir maceraya çıkın ve yepyeni bir kültür keşfedin. Eşsiz yaban arazilerini, tapınağı, orman engellerini, lanetli kalıntıları ve hazineleri açığa çıkarın. Oynak dans figürlerinden tutun da yerel yemeklere kadar Selvadorada’nın kültürünü ve geleneklerini tecrübe edin.

Önemli Özellikler:

Selvadorada’ya atılın. Simlerinizin yerel şarap dükkanında yeni arkadaşlar edinebileceği ya da hayati önem taşıyan ürünleri satın alabileceği yepyeni dünya Selvadorada’ya seyahat edin. Simleriniz geleneksel yemekleri deneyebilir, yeni müzik eserleriyle dans edebilir, otantik dekorlar satın alabilir ya da mahalli yerel gelenekleri hayata geçirebilir. Orman hayatına uygun sağlam kıyafetler ve rengarenk desenler ile Simlerinizi geleneksel kıyafetler ile giydirin.

Ormanı keşfedin. Hiking(doğa yürüyüşü) kıyafetleri ve aygıtlarıyla Simlerinizi donatın ve ormanın derinliklerine doğru gidip saklı havuzları, antik kalıntı alanlarını ve yıkıntıları keşfederken tehlikelere hazır olun. Doğal tehlike ve engeller(ölümcül arılardan tutun da zehirli örümceklere kadar) hakkında bilgi sahibi olun ve her zaman ”diken” üstünde olun.

Gizli Tapınağı keşfedin.  Simleriniz eşsiz bir tapınakla karşılaşınca buldukları şey karşısında mutluluktan hayrete düşecek. Simlerinizin paha biçilemez kalıntılar, harika hazineler ya da lanet bulacağı gizemli odalara doğru yola koyulun. Yeni hazineler ya da tuzaklar keşfetmek ve yeni zorlukları aşmak için Simlerinizle bu mekanı tekrardan ziyaret edin.

Antik kalıntıları toplayın. Gizemli kalıntılar ve antik yapıtları açığa çıkarın. Simler kazı yapabilir ve buldukları değerli objelerin kalitesini anlamak için arkeoloji masasında onları inceleyebilir. Aman ha, sahte yapıtlara dikkat edin!

 

 

 

5 Yorum

  1. Güzel bir oyun paket bana Sims 2 ada oyunu ile Sims 3 Dünya mecrası birleşmiş hali gibi geldi.

  2. Yeni harita ve en az Sims 3’teki kadar büyük alanlar bekliyoruz.. Günlerimi harcamıştım o koca piramitlerde :)

    1. Maalesef, oyunda sadece bir tapınak olacak ama binanın içindeki tuzaklar hep değişecek.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir