The Sims 4: Jungle Adventure için Yeni Bir Fragman & Blog Yazısı

The Sims 4 Jungle Adventure 27 Şubatta satışa çıkacak ve Simlerinize tamamen yeni bir kültürel seyahat yeri: Selvadorada’yı sunacak. Keşfedilecek onca şey için bizi ormanda bir gününüzü en verimli şekilde nasıl geçireceğiniz hakkında birkaç tavsiye veren tur rehberi olarak düşünün.

Öncelikle Puerto Llamante’ye yani hayati ürünler, incik boncuk, fotoğraf çekimi ve seyahatiniz için gerekli diğer şeyleri sunacak yerel markete doğru yola koyulun. Zehir panzehiri, böcek kovucu gibi bazı eşyalar Simlerinizin yolculuklarında onları güvende tutar. Ayrıca, Selvadorada Kültür becerisini artırarak Simlerinizin seyahatlerinde onlara yardımcı olacak gizli macera ürünleri elde edebilirsiniz. Tamamdır, artık keşfetmeye hazırsın. Haydi!

Sıkı dur. Kükreyen şelaleler, bıcır bıcır öten kuşlar. Vay canına, bu güzeller güzeli manzaranın tadını çıkarmak için birden fazla kez bakmak gerekiyor! Olası kargaşaya atılmadan önce Simlerinizin Selvadorada’nın ne kadar yeşil ve bereketli olduğunu görmesini sağlayın. Burayı neden doğal bir güzellik olarak nitelediklerini anlamak pek de zor değil.

Tamamdır ekip, yürümeye devam edelim! Kendinizi toparladıktan sonra Omiscan Tapınağı’nı aramaya başlayabilirsiniz ve burayı bulduğunuz anda Simleriniz en çılgın rüyalarında bile göremeyeceği zenginliklere ulaşabilir. Ağır ol bakalım. Dikkat etmeniz gereken ve hatta bazıları ölümcül bile olabilecek tuzaklar bulunmakta. Bu sorunları çözmek tapınağın daha derinlerine gitmenize ve daha da büyük sürprizlerle karşılaşmanızı sağlayacak. Gizli Tapınak’a birden fazla kez gelmeyi unutmayın çünkü orada büyülü güçler var ve Siminiz orayı her ziyaret ettiğinde her şey değişmiş olacak. Vay be!

Peki tüm bunlar nasıl olacak? Ana toplanma yerine döndüğünde Arkeoloji becerini topladığın ürünleri inceleyerek artırabilirsin. Tarihi eserler, mistik kalıntılar ve kristaller keşfedebilirsin. Hatta Simleriniz bu ürünleri çılgın maceralarının hatırası (ya da kanıtı) olarak evlerine götürebilir.

Tüm bu keşif işlerinden sonra, Simlerinizin biraz rahatlamaya ihtiyacı olacak. Yerel dükkana giderek cesurca işler yaptığınız gününüzü kutlayabilir ve yerlilerle arkadaş olabilir ve onların geleneklerini öğrenebilirsin. Şık hareketlerle gece boyunca dans edin Orman Maceranız* şerefine bir kadeh kaldırın!

*Oyunun ismine atıfta bulunuyor: ”Jungle Adventure”

Fragman:

Bir Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir