The Sims 4 – İddia Edilen Eklenti Paketlerine Dair!

Dostlar, bu haberimde Sims 4’ün varolacağı iddia edilen Eklenti Paketlerini bir cerrah titizliği ile inceledim.

NOT: Eklenti paketlerinin gerçek olmama ihtimalleri her daim mevcuttur.

Başlayacak olur isek;

Crime & Justice : Yeni eklenecek Bölge Savcılığı görevi ile sokakları temizleyin yada organize suç şebekesinin başına geçin ve şehri kendi muhitiniz yapın. Artık Suç ve Cezanın savaşı hiç olmadığı kadar gerçekçi.

University : Akademik başarıya erişin. Mensubu olduğunuz gizli topluluklar ve spor organizasyonları ile iş ilişkilerinizde 1-0 önde başlayın ancak bunun için öncelikle mezun olmanız gerekmekte.

The Scene : Şehrin en hareketli noktalarına uğrayın. Dans kulüpleri, çılgın ev partileri ve dahası. Üstelik parti ünlüsü olmanızın tam zamanı! Ev partilerinin vazgeçilmez Jakuzici konuğu olmaya hazır mısınız?

Rise to Fame : Siminizi popüler bir manken, şarkıcı ve oyuncu yapın. Halkın sizi tanımasını sağlayın!

Hobbies & Skills : Siminizin hayatını hobi ve kabiliyetleriniz ile renklendirin. Üstelik hiç olmadığı kadar gerçekçi. Aileniz ile futbol oynayarak, garajda eski dostlarla müzik yaparak veya evinize nadide dekorlar üreterek bunu yapabilirsiniz.

Bir sonraki habere değin, gününüz aydın olsun!

0

10 Yorum

 1. Buarada sezonları goremedim acaba ek paket degilde oyun icinde mi gorebilecegiz ?

  0
  1. Seasons ve Pets’in durumları bu aralar biraz karışık. İkisinin de ana oyunda olacağı iddia ediliyor ancak biz biraz temkinli yaklaştık duruma :) EA’ı bilirsin :)

   0
   1. Efe’nin de dediği gibi önce oyunda mevsimlerin olacağı açıklandı ancak daha sonradan da olmayacağı açıklandı. Oyuna hayvanların da daha sonradan ekleneceği açıklandı ama oyunla ilgili yayımlanan bir görüntüde bir ördek görebiliyoruz :D

    0
 2. İddia edilen paketlerin bile yenilikçi bir yanını göremedim. Bunlar zaten The Sims 2 ve 3’de olan şeyler :/

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir