The Sims 4 için Yepyeni Görüntüler!

Henüz birkaç saat önce The Sims 4’ün  oyun-içi ve render görüntüleri sızmıştı. Bu görüntülerin birçoğu render olurken-yani sadece çizim- bazıları ise oyunun ”alpha” yani geliştirme dönemine ait oyun-içi görüntüler oluşturmuş. Ancak şöyle bir gerçeği de unutmamız gerek. Belki de render olan görüntülerin dışındaki oyun-içi görüntüler sahtedir. Tabii bu sadece bir olasılık. Bu görüntülerin gerçek olup olmadığını yaklaşık 5 gün sonra öğrenebileceğiz. Şimdi ise sizi sahte olabilme ihtimaline karşın oldukça gerçekçi görünen The Sims 4 görüntüleri ile başbaşa bırakalım :)

 Aşağıdaki videoda da The Sims 4’ten olduğu iddia edilen bazı yayımlanmamış görüntüler bulunuyor:

16 Yorum

 1. Abi Anlamıyorum ? Neresi Saçma ? Neresi hayal kırıklığı ?

  Kesinlikle bu Görüntüler Gerçek Sims Ruhunu yansıtıyor. Sizde biliyorsunuz ki Sims Serisi kesinlikle ciddi değildir. ( Bunu Wooho ve Kiss çeşitlerinden anlıyoruz :) ) Bence bu görüntülerle Seri tekrar ayağa kalkcak. Tek kelime ile bu oyun tam benlik. Ama merak ettiğim bir kaç soru var ;

  1- Traitler gidicek mi ? Sims 1 ve 2 ‘de ki gibi burçlar mı gelecek ?

  2- Bebek ve Çocuk simleri çok merak ediyorum :3

  Bunları Gamescom’da göreceğiz tabi ki.

  Bir de bahsetmek istediğim, 4.resimde ki sokak. O kadar çok hoşuma gitti ki sırf bunun için oyunu 2014’te ön sipariş edebilirim.

 2. Evet 4. resim cidden çok hoş 5. De aynı şekilde. Fakat 2. Resimle 5. Resmin aynı oyunda olduğunu söylemeyin bana. 2. Resim bildiğin sims 2 . 1. De bana sims social’ı da anımsattı.(konsept çalışmasıdır herhalde)
  Ve sims yaşam simülasyonu olduğu için sürekli kendini tekrar eden bir oyun olduğu için oyuna eklenen yenilikler oldukça sınırlı oluyor.Bunun üstüne bi de gelip sims 2’nin grafiklerine oldukÇa benzeyen grafikleri görünce insan hayal kırıklığına uğruyor.Ve oyunun oldukça yavan yapılıp 8-9 tane ek paket çıkacağını da [mükemmel(?) satış politikası] düşünürsek hayal kırıklığına uğramak oldukça doğal. Ve tabiki bu benim düşüncem.

 3. hayal kırııklığı diyen arkadaş sen ne olmasının bekliyordun? hani gerçek insanların hareket etmesinimi? lütfne saçmalama kesinlikle hayal kırıklığı değil ve mükemmel.

 4. bence bu simler sims 3 simlerinden çok daha güzel. hiç değilse yüzleri kemikli, birbirlerine benzemiyorlar. sims 3’deki herkes aynıydı. ben bir tek saçlarını beğenmedim.

 5. sokak lar çok hoşuma gitti ama texture ve mesh leri biraz daha geliştrimeleiler

 6. Batuhan arkadaşım bunların kendi düşüncem olduğunu daha önce de söylemiştim.Saygı çerçevesin de oldukça da kimseyi ilgilendirmez ki öyle olduklarını düşünüyorum. Ayrıca bu tepkiin sebebini anlamış değilim. :D Haa umrumda mı? değil ..

 7. Ev dıştan harikaydı içini gösterdiler yani sims 4 oynuyacağıma sims social oynarım daha iyi dedim yani bnde o görüntü üstüne hayal kırıklığına uğradım

 8. batuhan gerçek insanların hareket etmesinimi bekliyordun demişsin Tomb Raider A Survivor Is Born daki Lara Croft u görmeden konuşmuşsun iki oyunda 2013 yapımı ama biri gerçek insan biri çizgi film karakteri gibi. Tomb Raider Underworld bile 2009 yapımı ve TS4den daha iyi. ben sims 4 den hiç değilse Tomb Raider Underworld deki Lara croft gibi olmasını isterdim

 9. Berbat :(( :*( mahvettilee oyunu arkadaslar lutfen su oyuna iyi demeyin sims 3 bilene daha iyiyddi sim bakimindan evin ici ayni oyuncak sanki cocuk oyunu yapmislar helede saclar ALLAHIM lutfen bu sims 4 olmasin gamescomda daha guzel bi oyun gostersinler arkadaslar ya anlamiyorum sims 3 daha sim bakumindan gercekciydi zatn sims 3 deki esyalar muthisti onu söyle miyorum bilene haksizniyim ???

 10. Ya anlamıyorum sims 4’ün ana özelliği ne olucak?
  Simler daha zeki daha duygulu mu? Bu sims 2 ve 3 te de vadedilmişti.Multitask mi? Yeni bir oyunu sadece bu özellikle sunmak..Ayrıca grafiklerde de değişiklik yok.Adamlar resmen dalga geçiyorlar gibi :D bi de 50 $ fiyat..üstüne “ne hayal kırıklığı oyun mükkemel” diyen arkadaşlar ..
  Belki görüntüler gerçek değildir.Hala umudum var Gamescom senden :D

 11. bence sims 4 gereksiz hiç belli başlı özellik yokki yenilikler çok ama çok az böle giderse tutmaz gibi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir