The Sims 4 için Yeni Easter-Egg’ler

Geçtiğimiz hafta The Sims 4’te yer alacak olan içeriklerle ilgili bazı ipuçları içeren videolar yayımlanmıştı. Bugün de ipucu içeren videoların bazıları yayımlandı. Videolara bakacak olursak ben videoların bazılarından şunları çıkardım:

 • Oyuncak ördeğin balık tutarken çıkabileceği yazılmış. Yani oyunda balık tutma olacak.
 • Mr. Gnome’lar yine The Sims 3’te olduğu gibi The Sims 4’te de olacak.
 • The Sims 2’de var olan Social Bunny, The Sims 4’te de olacak.

Videolar:

1,2,3,4,5,6

16 Yorum

 1. Allah rızası için biri ban şu tavşanları anlatsın meraktan çatlıyorum sabır taşı bile çatladı ben hala çözemedim şu tavşanların işlevini :D

 2. Geçen seferki easter egg ler geldiğinde uzunca yorum yapan bi arkadadaş vardı. nerde o? onun yazısını bekliyorum. yine yazsın lütfen. çünkü ben bu seferkilerden gerçekten hiçbir şey anlamadım.

 3. benim anlam kadarıyla
  sims 2=sims 3 birleşimi + sims4 özeliği

  sims 2 ne vardı market alışveriş çamaşırhane giysi içleri vb açık olacak şeyler
  sims 3 doğayı gez :)

 4. burkay snn yorumlarına çok guveniyorum sen sims 4 ü nasıl buldun hiç yorum yapmadın sims 4 hakkında sence güzelmi yoksa sims 3 daha mı iyidi ”Sim” bakımından ama???

  1. Arada uçurum farkı yok ancak tabii ki The Sims 4’ün Simleri daha iyi. Özellikle duygulu Simler sayesinde mimikler oldukça geliştirilmiş.

 5. Burkay konuyla alakasız olacak ama Simstr Forum’a girdiğimde erişim yasağı diyor. Ne demek oluyor bu acaba? :(

 6. Selamlar, yine ben. (hani şu uzun uzun yazan arkadaş) :D Başlıyorum hemen. İlk videoda olan bu Social Bunny, Burkay’ın da dediği gibi Sims 2’de varmış. Simlerin sosyal ihtiyaçları düşük olunca geliyormuş ve onların bu ihtiyaçlarını %50 dolduruyorlarmış. Sims 3 Generations’la gelen bir hayali arkadaş vardı hani, sadece çocuk onu görebiliyordu, işte bu Social Bunny’i de sadece tavşanın neşelendirmeye geldiği kişi görebilirmiş. Aynı evde iki kişinin sosyal ihtiyaçları düşük olsa bile herkesin bir Social Bunny’si oluyormuş ve öbür kişinin Social Bunny’sini göremiyorlarmış. Ancak bu Social Bunny’ler birbirlerini görebiliyor hatta romantik bir ilişkiye bile girebiliyorlarmış. Bir de simler Social Bunny’le arkadaş olabiliyorlarmış. (Bug olarak, tabii ki) Normal bir arkadaşın yapabileceği her şeyi yapabiliyorlarmış. Asıl konu, Tragic Clown’la Social Bunny’nin farkı tabii. Şöyle ki Tragic Clown depresyondaki simlere geliyor ki simler eğlence ihtiyaçları düşük olunca depresyona giriyor ama Social Bunny simlerin sosyal ihtiyaçları düşük olunca geliyormuş ve tabii ki Tragic Clown bi işe yaramazken, Social Bunny sosyallik ihtiyacının yarısını filan doldurabiliyormuş. Bir de ben belki simler öyle bir kostüm giyebilirler diye düşünüyorum. Ve arkada dikkat ederseniz sörf tahtası filan var. Belki simler sörf yapabilirler? :) Ve linkte bir kişi, bu ikisinin trait olabileceğini yazmış. Tragic Clown hep üzgün ve gülemezken, Social Bunny hep sosyal mutluymuş. Bu doğru olabilir, tabii belli bir bilgi yok sadece tahmin. :) 2. videoda da maskotun Sims 4’te olabileceğini düşünüyorum, başka bir şey gelmiyor aklıma. Tek öğrenebildiğim sim dilinde lama “gerbit” demekmiş. :D Belki lamalarla simlerin konuşabileceği anlatılmak isteniyordur?? Yani tamamen hayali olarak. 3. videoda o ördeğin Sims 4’te olacağı anlatılmak isteniyor. Bir de Sims 3’teki gibi çöpleri karıştırabileceğimizi.. Daha da önemlisi, en başta dikkat ederseniz o ip, çamaşır ipi. Bir şort asılmış. Giysileri o şekilde kurutabilecek miyiz yani? Ya da bu oyunda yıkamanın olacağını gösteriyor olabilir. :) 4. videoda Sims 3’te dondurmalarını yediğimiz cüce Freezer Bunny olacağını gösteriyor sadece ve bu da benim demin Social Bunny için kostümler olabilir deyişimi doğruluyor çünkü Freezer Bunny’nin de kostümü vardı. Biraz garip bir mantık yürütme ama neyse. :D 5. videoda cücelerin varlığı tekrarlanıyor ama ben ona değil de arkadan gelen cırcır böceği seslerine odaklandım. Bakarsınız simlerimiz geceleri cırcır böceği dinleyerek uykuya dalar. :) Son videoda da yeni bir hareketi göstermişler bence. Yani simler güldüklerinde ağızlarından su fışkırtabilecekler, yerde su gölcüğü filan olur bakarsınız. :)Şimdi gidip öbür easter egglere bakıyorum. İyi günler. :))

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir