The Sims 4 için Yeni Bir Özellik Duyuruldu

İnternette dolaşan dedikodulara göre The Sims 3’te kazandığımız başarımlar(achievements) The Sims 4’teki bazı kitli özellikleri(eşya, saç vs.) açmamıza yardımcı olacak. Yani The Sims 3’te sürekli aktif olan kişiler The Sims 4’e girdiğinde hemen hemen her içeriğe erişebiliyor olurken pek fazla oynamayanlar ise birçok içeriğin kilidini açmakla uğraşacak. Bu konuyla ilgili olduğu sanılan bir görüntü ise The Sims İspanya tarafından paylaşıldı.

*Güncelleme*

güncelleme

Owly Images
Muhtemelen altın kaplama heykel bu kilitli içeriklerden biri

22 Yorum

 1. Oyuna küçük amaçlar kalmışlar. Daha çok bağımlılık yapacak kesinlikle! :D

  Bir de bir şey sormak istiyorum affınıza sığınarak. Birçok yabancı sims blog veya forumlarda resmi ya da olası yeni haberler var. Ama SimDünyasında göremiyorum. Bunun sebebi nedir? :)

  1. Resmi olan her şeyi paylaşıyoruz olası olanların da kayda değer ya da gerçek olma ihtimali yüksek olanları paylaşıyoruz. Eğer gözümüzden kaçan varsa siz de bize yardımcı olabilirsiniz :)

 2. The Sims konsol versiyonunda böyle kilitli özellikleri açıyorduk ona benzetmişler. The Sims 2’de de kariyerde yükselince eşya veriyorlardı.

 3. sims 4 kişişiel özelik hakında bilginiz varmı :D ben kendi özelikleri hazılıyordumda
  oyun çıkmadan hazılıyorda sims 3 kişişel özelikleri olacak değilmi
  örnek olarak
  pc delisi
  kitap kurdu
  vb bunları soruyorum
  sims 3 neler vardı
  sims 4 belli mi?

 4. Yeni Traitler çıkmış yeni bir görünüyle. Bir de size yeni haberleri nasıl ulaştırabilirim ya da çevirileri? :D

  1. Zaten paylaştık o görüntüyü. :D Yorum ya da mail atarak ulaştırabilirsin.

 5. Bence doğru değil .. sims 3 ve sims 4 arasında bağlantı olması saçma yapmazlar

 6. The Sims 3 ve The Sims 4 arasında bağlantı olması bence de saçma olur. Apayrı oyun ikisi de.

 7. Bence böyle bir şeyin olabilme ihtimali çok düşük.Çünkü önceden oynadığımız oyunla bağlantı kurabilmeleri oldukça zor.Eğer Sims 3 üye olunarak oynanabilen bir oyun olsaydı bu ihtimal oldukça yüksekti.Showtime’la gelen online oyun anlayışı buna yaklaşmış olsa bile Sims 4’ün offline bir oyun olacağını öğrendik.O yüzden bağlantı kurarlarsa bunun nasıl olacağını merak ediyorum.

 8. Yanlız tüm hareketler yeniden tasarlanacak TS3’den TS4’e bir hareket transferi olmayacak tamamı yeniden yaratılacak diyorlardı da şu adamın hareketi TS3’dekinin tıpatıp aynısı mimikden duruşa kadar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir