The Sims 4 için Yakında Heyecan Verici Bir Duyuru Yapılacak

Önümüzdeki üç ay içerisinde The Sims 4’e ne tür yeniliklerin geleceğini göstermesi beklenen kısa videonun bu seferlik yayımlanmayağı açıklandı.

EA Games’in forumu üzerinden yapılan açıklamada videonun tam olarak neden yayımlanmayacağı açıklanmazken The Sims ekibinin heyecan verici bir şeyler üzerinde çalıştığı belirtildi. Bu da demek oluyor ki yapımcı ekip büyük bir eklenti hazırlığında ve önceden yayımlayacakları bir video ile büyük duyuruyu baltalamak istemiyor. (The Sims 4: Seasons mı geliyor yoksa?)

Tabii, biraz daha kötümser olursak videonun yayımlanmamasına başka bir açıdan bakabiliriz. Belki de ellerinde heyecan yaratacak bir içerik bulunmadığı için ya da The Sims 4: My First Pet Eşya Paketi gibi tepki çekebilecek eşya paketlerinin hazırlığında oldukları için video yayımlamaktan çekiniyor olabilirler.

Bakalım, eğer büyük bir duyuru gelecekse, büyük ihtimalle, Nisan ayının sonunda ya da Mayıs ayının başında gelecektir.

15 Yorum

 1. My Second Pet isminde ikinci hayvan paketi getirirlerse çıldırıcam artık ^_^

 2. EA Games’in forumu üzerinden yapılan açıklamada videonun tam olarak neden yayımlanmayacağı açıklanmazken The Sims ekibinin heyecan verici bir şeyler üzerinde çalıştığı belirtildi. Bu da demek oluyor ki yapımcı ekip büyük bir eklenti hazırlığında ve önceden yayımlayacakları bir video ile büyük duyuruyu baltalamak istemiyor. (The Sims 4: Seasons mı geliyor yoksa?)

  ama bu büyük bir şey değilki bildiğimiz seasons paketi bunun üzerine ne katabilirler onu düşünsünler açık dünya olur showtime gibi meslekler olabilir

 3. Arkadaşlar sanırım bu yeni deneyim university life paketi olucak. Evet paketi daha önceki sims oyunlarında görmüştük fakat bu paket get to work paketi gibi olucak sanırım yani bildiğiniz okula gidip derse girebilicez falan. Ben bu duyuru olayını bu sitede gördüğümden beri aklıma gelen tek yeni deneyim bu olmuştu umarım olmaz dedim içimden ama sanırım bu paket çıkıcak. Açıkcası bu beni cidden üzer çünkü deli gibi seasons paketini beklemekteyim. Siz ne düşünüyosunuz bu konuyla ilgili?

  1. University gelmesi bence bir yenilik değil. Sims 3’te yeterince tanıdık Üniversite Hayatını. Seasons’ı bende bekliyordum. Ama oyuna bakarsak gelen paketler vs. nedense hep çocuklar ile yakından ilgili. Belki Okul Öncesi Paketi gelebilir. Hatta İlkokul ve Lise içeren bir paket olabilir. Yenilik diyorlar. Bence görmediğimiz bir şey olmalı. Bu yüzden “Go to School” mu dersiniz, “School Life” mı dersiniz böyle bir paket bekliyorum ben. Ama “My First Llama Stuff” gelme ihtimali daha yüksek ❤

 4. Ana oyuna gelen Cats&Dogs eklenti paketine gelen My First Pet eşya paketine gelecek olan ve kafeslerimizi boyamayı sağlayacak olan My Colourful Pet eşya paketini dört gözle bekliyorum ama gurular ana oyuna gelen Cats&Dogs eklenti paketine gelen My First Pet eşya paketine sahip olmayanların almasını önermiyormuş çünkü içerikler eksik olurmuş.

 5. Büyük ihtimalle sanal gerçeklik çalışması olabilir yani umarım öyledir ?

  1. A-aa! Bak hiç düşünmemiştim bunu! İNŞALLAH dediğin gibi olur, ben çok ilgiliyimdir VR ile! ?❤ Hep The Sims’i de hayal etmiştim bu ortamda! ?

 6. city living ten sonra oynamayı bıraktım cunku mevsımler yok mevsım olmayınca oynama arzum hiç kalmıyor ben o buyuk şehrin apartmanın buyuk camın kenarında kar yağışını izleyip yağmurlu bir günde sokakta şemsiyesiz dolaşmadıktan sonra tadı kalmıyor bana göre yani sizi bilemiyorum :)

 7. Bence de seasons yoksa anlamı yok ve bunu bi paketle getirmeleri çok saçma gerçekten madem sanal dünya bu doğa olaylarının da kesinlikle olması gerek. Bir kış insanı olarak çok kızıyorum çok ?

 8. Merhabalar bir sorum olacak sims dünyasında yeniyimde:). Bir aile içinde sadece 1 kişiyi kontrol etmemiz mümkün mü diğerlerini pcye kontrol ettirebilme gibi bir şansımız var mı fazla kişiyle baş etmek zor olabiliyor (ihtiyaçları vb.) bilen yazabilir mi lütfen şimdiden teşekkür ederim.
  Ek olarak sitenizdeki oyunu indirsem en son çıkmış DLCler ile birlikte mi indirmiş oluyorum?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir