The Sims 4 için Ön-sipariş ve Fiyat Bilgileri!

2014’ün ilk çeyreğinde çıkması planlanan The Sims 4’ün resmi web adresi açıldı. The Sims 4’ün web sitesinde oyunla ilgili yazılara, resimlere ve videolara ulaşabiliyoruz. Ayrıca oyunu satın almak için 2 farklı ön-sipariş seçeneği var. Bunlardan ilki 60$ üzerinden satışa çıkan Limitli Sürüm olurken, bir diğeri ise yalnızca Origin üzerinden satışa çıkan 70$ olan Dijital Sürüm olmuş. Oyunun Limitli Sürümünü ya da Dijital Sürümünü  satın alanlar özel bir parti seti elde edecek. Dijital Sürümü satın alanlar ise Origin üzerinden ekstra bazı hediye içerik de elde edecek.

''The Sims'' adlı arkadaşımıza yeniden teşekkürler :)

Ayrıca oyunu yüklerken bizden Origin üyeliği isteneceği de gelen bilgiler arasında ancak oyunu bir kere kurduktan sonra herhangi bir şekilde bizden internet bağlantısı istenmeyecek. Oyun şu an için yalnızca PC için duyuruldu. Yani The Sims 4 Mac’e ya da herhangi bir konsola çıkmayacak.(Şu an için) Ayrıca oyunun +12 yaş sınırmalasıyla satışa çıkacağını da söyleyelim.(The Sims 3, +13’tü.) The Sims 4’ün resmi web sitesine ulaşmak için tepedeki resme tıklamanız yeterli olacaktır :)

Not: Bu arada oyunun tanıtımını Türkçe altyazılı olarak yayımlayacağımızı haber vermiş miydik? :)

53 Yorum

  1. arkadaşlar ben sims 4 ü origin üzerinden aldım preload 1 eylül 8.00 pm olarak gösteriyor saat 8 i geçti ama hala önyükleme yapmaya başlamadı. acaba bu 8.00 pm avrupa saatine göre mi yani beklemem mi gerekiyor ön yükleme için daha

  2. oyun torrent’a çıktı mı? fiyatlar gerçekten çok pahalı almam mümkün değil :/

  3. Ayrıca torrette indirdiğince yani oyun orjinal olmayınca karıncalanma oluyormuş ben öyle duydum. Benim oyunum orjinal o yüzden doğrumu bilmiyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir