The Sims 4 için Müzik Çalışmalarına Martta Başlanacak

Biliyoruz ki The Sims Serisinin kuşkusuz en iyi olduğu yönlerinden biri müzikleri ve sesleridir. Bugün gelen haberlere göre ise Mart ayı süresince The Sims 4’ün CAS ekranı için müzik yapımlarına başlanacak. Müziklerin hangi türlerde olacağı bilinmezken SimGuruGraham’ın verdiği ipucuna göre müzik jazz türünde olabilir. Aslında henüz müziklere dahi başlanmamış olması oyunun ne kadar yavaş geliştirildiğinin göstergesi.

The-Sims-4-Swagger1[1]

7 Yorum

  1. 8 Aya yakın bir sürede yetiştireceklerini sanmıyorum. O Aralığa yada 2015 e kadar sarkacak gibi. Yavaş gelişmesi hem avantaj hem de dezavantaj… Yani o kadar beklemenin karşılığında kötü bir oyunda gelebilir yada harika bir oyunda gelebilir. 8 Ay kaldı ama hala oyun hakkında daha düzgün bilgiler yada düzgün beta aşamasındaki resimler alamadık.

  2. Belki çoğu şeyi bitirip sonlara doğru müzikler eklenecek.Çünkü oyunun ana temeli sayılmaz.Cas ekranını Simsi canlandıran şey evet müzikler ama oyunun dinamiklerini marta kadar bitirip en son müzikleri ekleyecek olabilirler.Buda bir ihtimal

  3. Hiç umutlu değilim. Hele o grafiklerle hiç… Bari yapay zeka güzel olur da sıkılmayız

  4. electronic arts inc (NASDAG: EA) Sims 4 ün tüm dünyada 2014 ün sonbaharında piyasada olacağını duyurdu

  5. Ben radyodan müzik dinliyorlar ya , o müzikleri merak ediyorum.Country de bu defa Taylor Swift olmalı :)

    1. Katılıyorum gerçekten çıkış tarihine uygun popüler veya geçmiş dönemlerin popüler şarkılarını koyasalar çok iyi olurdu.Classic kısmında görmek istediğim en başlıca şarkı Moody Blues-Night white satin.

      (Konulara çok yorum yapıyorum özür dilerim) :))

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir