The Sims 4 için Build Mode Fragmanı Çarşamba Günü Geliyor!

Birkaç dakika önce The Sims’in resmi Facebook sayfası The Sims 4’ten alınmış 4 adet farklı ev görüntüsü paylaştı ve yanında da bu Çarşamba günü ”build mode” hakkında yepyeni bir video yayımlayacağını duyurdu. Evler hakkında da söyleyecek pek fazla bir şey yok aslında. Hepsi olağanüstü derecede güzeller. Create A Sim fragmanından çok daha heyecan verici olacağı kesin gibi görünüyor.

*Güncelleme: Fragmandan olduğu sanılan ancak oldukça kalitesiz ve küçük boyutlu bir görüntü sızdı*

11 1210372857_710941142278292_531091831853799118_o[1]

0

34 Yorum

 1. Fotoğrafları inceledim, The Sims 3’te olduğu gibi, The Sims 4’te de odaklanma süreci yaşayacağım. Uzun bir süre “Build Mode” bölümünü çözmeye çalışmıştım.. Ve gördüğüm kadarıyla, The Sims 3’te yaptığımız oyun dışı kombineler, The Sims 4’te oyun içine eklenmiş. Mesela sütunları duvarın içine sokmak için “moveObjects on” hilesini aktif ediyorduk. The Sims 4’te böyle bir şey olmayacak sanırım. [BKZ: ilk fotoğraftaki duvarın kesişim bölümü] Umarım bu oyunda kat sınırı 5’ten fazla olur.. -_-‘

  0
 2. Göz zevkimi bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Grafikler çizgi filmden fırlamış gibi. Camların içi gözükmüyor. Işıklandırma ve gölge detayları çok basit.

  0
 3. @nisa Fragmandaki evin o olduğunu zannetmiyorum, çarşamba günü herşey aydınlanır zaten.

  0
 4. Aynen görürüz o zaman ne olup bittiği ya bidahaki çarşamba da oynanışla ilgili bir fragman çıksa çok iyi olur :D

  0
  1. The Sims 4’ün henüz sistem gereksinimleri açıklanmadı ancak ortalama bir bilgisayarda rahatlıkla çalışacağını düşünürsek, seninki ortalama bilgisayarlardan çok daha üstün özelliklere sahip. Yani rahatlıkla oynayabilirsin.

   0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir