The Sims 4 için “Bahçıvan” ve “Tamirci” Modu

Ne kadar oyunun orijinal versiyonunda olmasa da çok başarılı bir mod yapımcısı oyuna tamircileri ve Bahçıvanları eklemeyi başarmış. Yakında itfaiye erleri içinde bir Mod yapacaklarını duyurmuşlar. Bahçıvan ve Tamircileri oyuna getiren modları aşağıdaki resimlerden indirebilirsiniz.

Yüklemeniz gerekenler

 

0

16 Yorum

 1. Arkadaşlar… Ben bu modu zip dostası şeklinde yükledim ve Belgeler -> The Sims 4 -> Packages -> Mods klasörünün içerisine attım. Fakat oyuna girdiğimde bu yeni mod etkin değildi. Bu yeni modu etkinleştirmek için ne yapmam gerekiyor. Yardımıcı olabilir misiniz?

  0
  1. Dosyalarını zipten çıkarman gerekiyor, toplam 3 tane mod olacak. Biri bahçıvan npc’si, biri tamirci npc’si, biri de üç moddan biri:
   Tamirci için telefon
   Bahçıvan için telefon
   Eğer tamirci ve bahçıvanı indirdiysen ayrı ayrı telefon seçeneği gözüksün diye mod yüklemek ikisi için de telefon.

   0
     1. Yeniden merhaba.. :) Ben bu package dosyasını zip dosyasından çıkarma işlemini söylediğiniz gibi yaptım lakin oyuna girdiğimde ‘Hire Service’ başlığı altında zip dosyasının içeriğindeki NPC’ler bulunmuyordu. Ve ayrıca zip dosyasının içinde sadece ‘Gardener’ NPC’si vardı ve ‘Repairman’ yoktu. Rica etsem ne yapmam gerektiği konusunda tekrar yardımcı olabilir misiniz?

      0
     2. Eksik indirmişsin.
      Yukarıdaki üç linkinde indireceksin ;)

      0
 2. Arkadaşlar yüklemeniz gereken dosyaların özellikle linklerini vererek güncelledim. Bu dosyaların hepsini indirip kurarsanız mod sorunsuz çalışır.

  0
 3. 2020 yılından geliyorum. Bunların hepsi ana oyuna eklendi 😂 6 yıl sonunda oyunda pek bir eksiklik kalmadı çok şükür 😁

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir