The Sims 4: Get Together Eklenti Paketi’nin Çıkış Tarihi & Fragmanı Yayımlandı[Kasım 2015]

paketyeni

Biraz önce EA Games’in Gamescom konferansında tanıtılan The Sims 4: Get Together Eklenti Paketi’nin çıkış tarihi 2015’in Kasım ayı olarak belirlendi. Yepyeni arkadaş grupları edinip, yeni şehrimizde kültürel ya da eğlenceli aktivitelere katılabileceğimiz Get Together’ın aynı zamanda fragmanı da yayımlandı. Fragmana bakacak olursak bu yeni paketimiz Late Night & Generations tarzı iki eklentinin birleşimi gibi görünüyor.

İşte haftalardır heyecanla beklenen o fragmana ulaşmak için haberin içeriğine giriniz.

13 Yorum

 1. Rezillik ötesi.. Sims forumlarında herkes hayal kırıklığına uğramış halde. Dans parti Dj ve yeni simlerle tanışmak mı? Bu mu eklenti paketi mantığı. Sunum zaten başlı başına bir rezaletti o kadın berbat etti her şeyi sahnede dans falan da ettiler tanrım gözümün önünden nasıl gidicek

 2. Farkında mısınız bilmem ama oyuna denizde yüzmek de eklenecek herhalde çünkü dere(deniz de olabilir) gibi bir yerde yüzüyorlardı ve bana biraz university life pakedini hatırlattı nedense deneme kabinleri ve deneme kabininde woohoo :D disko dans partileri avrupa tarzında bir harita langırt masası bonfire ateşi gençlik ateşi :D dj masaları allah yaşadık :D

  1. Böyle bir eklenti yapcaklarına University life Tarzı ek paket yapsınlar get together gamepack olarakda gelebilirdi.

 3. Tamamen hayal kırıklığı… Oysaki Sims 3’ün eklenti paketlerine ne çok uğraşırlardı. Havuzu jakuzisi updatele stuff paketle gelen oyundan ne beklersin. Bulaşık makinesi updatele gelecek inanmıyorum tam bir rezillik :D

 4. Anlamadığım şey pets/seasons ve tabii ki bir ek paket olarak olmasa da koskoca bir hayat evresi olan toddlers daha ortada yokken bu neyin partisi? Hani her şey tamam olur da sonra böyle bir hoşluk eklersin üstüne anlarım, ama bunu anlayamıyorum.
  Tabii ki bu bir ön gösterim henüz ortada açıklanmayan çok ayrıntı var, ama yine de hayal kırıklığı…
  Hiç değilse 2-3 tane daha aspiration ve 5-6 tane daha trait eklesinler de oyuna almaya değer bir yenilik eklensin. Bütün simlerin karakteri aynı oluyor bir yerden sonra, ne kadar karıştırabilirsin ki?
  Evet sevgili EA, bugüne kadar Sims serisinden çıkardığın HER oyunu aldım, saatlerce oynadım, ve şu an söylenmeye hakkım var bence…
  Hala forumlarda bu paketin içine mevsimleri ekleyebileceklerine dair söylentiler var, ama öyle olsa bunu paylaşmazlar mıydı? Bu kadar sığ bir eklenti paketi içeriği ile büyük tepki alacaklarını bilmiyorlar mıydı?
  Mevsimler üzerine ‘ekleyivermek’ için büyük bir değişken, ama EA’nın davranış kalıplarını hesaba katarak oyunun kasımda çıkacağını düşünürsek, eylül ayında ücretsiz bir güncelleme geleceğini tahmin edebiliriz. Bu güncellemede bize toddlerları verirlerse belki biraz daha sakinleşilebilir.
  Bu gidişle oyun mantıklı makul bir içeriğe kavuşana kadar Sims 3 oynayacağım -.-

  Kıssadan hisse: Pets’i, Season’ı geçtim, bunun yerine şöyle 10-15 tane kadar yeni trait ve 4-5 tane yeni aspiration’dan ibaret bir EP çıkarsalar daha çok sevinirdim.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir