The Sims 4 Get Together: Dans ve DJ Yeteneği

Önümüzde ki ay çıkacak olan The Sims 4 Get Together eklentisi, bildiğiniz gibi beraberinde arkadaşlarınızla dışarıda eğlenceli şeyler yapabilme imkanı sunacak. Bu paket ile yeni kasaba olan Windenburg ile birlikte bir sürü değişik kulüplerde gelecek. Tabii bunların yanında iki tane muhteşem yeteneğimiz: DJ ve Dans yeteneği.

1

En son yayınlanan videoya baktığınız zaman zaten sizde bir şeyler sezmiş olmalısınız. Her simin kendine has dans pistinde yürüme şekilleri, yaptıkları hareketler, DJ’lerin muhteşem performansları… Bunların hepsi DJ ve dans yeteneğinizle birlikte gelişebilecek şeyler. Yani ne kadar yüksek yetenek, o kadar muhteşem performans!

2

DJ’lik yeteneği öncelikle basit hareketlerle başlıyor. Ama bu basit hareketler ortamı coşturmak için yeterli mi? Tabiiki de hayır! Her bir parti ötekinden çok daha müthiş ve zorlu olacak. Sizde bu zorlu ortamlara ayak uydurmak için yeteneğinizi geliştirmelisiniz. Ancak her zaman aynı stilde ilerlemekte olmaz. İnsanların duyguları da önemli. Bulunduğunuz ortamda ki simlerin duygularına yönelik parçalar çalmalı, onların ritimlerine ve onların sizin ritminize uymasını sağlamalısınız. DJ performansınızı arttırmak için, yaptığınız çalışmayı televizyona aktararak popüleritenizi yükseltebilir ve über süper performansı yakalayabilirsiniz!

3

The Sims 4 Get Together ile birde dans yeteneğinin geldiğini unutmayalım. Dans etmek çok havalı, bunu zaten biliyoruz. Ama sadece dans pistinde dans etmek çok sade kaçmaz mı? Kaçar. O nedenle dans yeteneğinizi geliştirdikçe yaptığınız hareketler, hatta dans ettiğiniz alan bile çeşitlenecek. Mesela dans etme yeteneğinizi geliştirdikçe, şenlik ateşlerinde ateş dansı yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli dans pistlerinde dans edebilir, dilerseniz dans savaşlarına katılabilirsiniz. Get Together değil de sanki Step Up. :) Ayrıca sadece kendiniz değil, grubunuzla da performansınızı sergileyebilirsiniz. Ne kadar yüksek yetenek, o kadar senkronize olan hareketler. Ortalığı tozu dumana katmak sizin elinizde.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir