The Sims 4: Get to Work Türkiye’de Satışa Çıktı

30 Mart’ta ABD’de, 2 Nisan’da da Avrupa’da satışa çıkan The Sims 4: Get to Work nihayetinde Türkiye’de de satışa çıktı. 160TL’den satışa çıkan eklenti paketinin fiyatını ABD’deki fiyatıyla oranlandığımızda Türkiye’de aşırı derecede pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer The Sims 4: Get to Work’ün satın alma sayfasına ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

0

22 Yorum

 1. Arkadaşlar sakın almayın alakasız derecede pahalı bi fiyat belirlenmiş… Dalga geçiyor olmalılar. Originden instantgaming’den falan alın.

  0
  1. originden alıcam da PC den silinince hesap bir sorun çıkmasın sonuçta paketin CD si elimde olmayacak :/

   0
   1. Hayır oyun hesabına kaydediliyor bilgisayarına format at hesabına gir oyun hala orada olur ve indirirsin. Böyle pahalı ithal bir ürünü alıp destek olmayın.

    0
  2. bencede d&r da bile çıktığı günden bu yana sadece 1 tl düşmüş gereksiz origin 17 euroya veriyo kasmaya gerek yok origin en pahalı 90 tl ye veriyo yada 50

   0
 2. Bu devletin vergi sistemini de devletin ta kendisinide nokta nokta arkadaş bu nedir ya.. Kazandığımız para belli alınan vergiler dudak uçuklatıyor. Herşeye ortak, ben böyle devletin ta … :) the sims 4 oynamaya devam paketsiz paketsiz :((

  0
 3. O zaman D&R’da filan çıkmayacak mı O.O D&R’da çıkmasını bekliyordum, ve bi süre daha beklemeyi düşünüyorum illa daha uygun bir fiyata da düşer zaten O.O Eskiden Amerika ile aynanda D&R da olurdu ya ne oldu şimdi O.O Aklımda deli sorular… :D

  0
 4. Devenin nalı ama bu ne ya? Ben para mı basıyorum? Hani diyordum ki en fazla 130 olur. Ana oyun mu bu yahu!

  0
 5. Bu ne ya! Sanki ana oyunu alıyoruz. Bu kadar pahalı olması çok saçma. Herkes para basmıyor. Bu paraya ben olsam 3 tane TS3 eklenti paketi alırım.

  0
  1. Gerçekten öyle. D&R’da The Sims 3 eklenti paketeri 50 lira çoğu… D&R get to work’ü getirmemiş bile kimse bu komik fiyata oyunu almaz dediler bence.

   0
  2. Ya gerçekten EA saçmalık yapmış. Zaten yeni sims serisine başladım. Sürekli düşünüyorum. Ana oyunu bile daha ucuza aldım. Onun yerine sims alıp eklenti paketlerini alsam daha güzel olur. Saçmalık yani!

   0
 6. Arkadaslar aral game de suan oyun 144 tl. Nisan sonuna kadar gnctrkcll kodu ile 25 tl indirim var. Ben bu sayede oyuna 122 tl ye sahip oldum.

  0
 7. The Sims 3 eklentileri gözüme çok ucuz gözüktü bari 2-3 tane eksik olanları alayım. Teşekkürler GTW

  0
 8. ek paketi alanlarda para b.k gibi galiba…çüşş be,160 TL’ye ek paket mi olur lan?!…iyice zıvanadan çıktı bunlar!…iyice soğudum oyundan,ana oyunu aldığıma da pişman oldum!…habire güncelleyip duruyordu,ben de sildim ama Origin hesabımda duruyo…çıkışı sorunlarla dolu olan bir oyunu daha fazla oynayamazdım…bütün hevesim kaçtı…aynen Sim City oyununda olduğu gibi…o kadar gaza getirip oyunları şişir,ama sonradan oyun fos çıksın…klasik EA geleneği…Allah’tan EA SPORTS’un FIFA serileri var…tek FIFA’yı seviyorum zaten…Hardline’ı da oynamadım hala…The Sims 4’e kadar olan tüm serileri çok severek oynardım,4’ü görünce fikrim değişti…hala kasabayı geniş geniş dolaşamıyormuş insanlar galiba…hala parsel parsel seçip anca geziliyor…

  0
 9. originde oyun 132 liraya denk geliyor yaklaşık ama yinede ben pahalı olduğunu düşünüyorum. ve evet ea nın oyunları şişirme gibi bir huyu var katılıyorum.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir