The Sims 4, Gamescom’da Gösterilecek ve Oyun için İlk Konsept Görüntü![Güncelleme]

2014’ün ilk çeyreğinde satışa sunulması planlanan The Sims 4’ün fanlarını üzerek E3’e katılmadığını sizlere aktarmıştık. Bugünkü lansmanda ise bizi oldukça sevindiren bir haber geldi. Bu habere göre The Sims 4 bu Ağustos’ta yapılacak olan Gamescom fuarında detaylı olarak tanıtılacak. Bu da demek oluyor ki Ağustos ayı içerisinde The Sims 4 hakkında görüntüler hatta fragmanlar dahi yayımlanabilir!

Ayrıca biraz önce The Sims 4 için hazırlanan bir Sim’in konsept hali yayımlandı. Eğer konsept halinin oyuna tamamen aktarılabileceğini düşünürsek -ki daha önceki oyunlarda aktarabilmişlerdi- bizi oldukça ”güzel” Simler bekliyor.

*Güncelleme* Yeni bilgiler eklendi.

Bu konsept hakkında yapılan açıklamaya göre The Sims 4’te Simler daha seksi, daha havalı ve daha çekici olacak ve biraz daha resimsel etki yapılmaya çalışılacak ancak gerçekçilik sınırlarından da çıkılmayacak. Ayrıca Simlerin dış görünüşlerinin, Simlerin hayatlarını da yansıtacağı sözlere eklenmiş. Mesela altta gördüğümüz konsept görüntünün muhtemelen rock-star olmak isteyen ”Teen” evresindeki bir Sime ait olduğu da yapılan açıklamada yer alıyor. Ayrıca  Simleri oluştururken pek çok farklı sanatsal alanlardan yararlandıklarını ve böylece en iyi sonucu elde ederek bugüne kadarki en iyi Simleri bize sunacaklarını da sözlerine eklemişler.

İşte The Sims 4 için İlk Konsept Görüntü

7 Yorum

 1. Sims3’te herkes akraba gibiydi birbirlerine benziyolardi, farkli bi yuz yaratmak zordu. Diger yoruma katılıyorum umarım hatları belirgin karakteristik simler yapabiliriz.

 2. Sims 4 için ekip topluyoruz
  « : Bugün, 12:44:22 ÖS »

  sabit konu olsun.
  sims 3 bıraktım.

  Sims 4 için ekip toplayalım
  Oyun çıkar çıkmaz programlı bulup başlayalım
  aralık demosu çıkar mart kendisi

  kulancı adın
  yaptığın iş veya yapacağın
  ulaşıl bileceğimiz hesap face, email vb.
  örnek:
  kulancı adın:tafaspor_Tafa
  yaptığın iş veya yapacağın : mars yapmıştım silinmiş istanbul yarım kaldı oyunu sildim

  ulaşıabileceğimiz hesap face, email vb: tafaspor_tafa_61@hotmail.com

  hedeflerimiz
  Türkiye’nin Tarihi binalar
  Sims 4 Türkçe olmasa oyun Türkçe yapma çalışma
  haritalar İstanbul İzmir Antalya Ankara gibi şehirler

  Amaç:
  Sims 3 Türkçe yapmamız sorunlusu biziz. Ondan dolayı Sims 4 baştan başlayarak başlamak istiyoruz.
  Bu zevk işidir. Oyunu anlayarak oynamak için var mısınız ?

  1. Şimdi Aral Game’e, BSC’ye Merlinin Kazanı’na ve SimsTR’ye mesaj atacağım bu konu hakkında, Change.org’ta kampanya başlatmak için.

 3. burkay tam destek lütfen şu sims 4 ü türkçe yapalım türkçe olsaydı zaten özellikle duyurulurdu sims serisine yeni bi özellik olarak türkçe dil seçeneyi getiriliyor diye ama böyle bir duyuru yok muhtemelen türkçe dil seçeneyi akıllardında hala yok çok büyük bir İMZA KAMPANYASI BAŞLATALIM…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir