The Sims 4: Eco Lifestyle’dan Yeni Video & Bilgiler

Gelecek ay satışa çıkacak olan The Sims 4’ün yeni eklentisi Eco Lifestyle’dan yeni bilgiler ve videolar gelmeye devam ediyor.

İşte yeni bilgiler:

  • Evergreen Harbor kasabasında üç farklı mahalle bulunacak. Bunlardan ilki “Grims Quarry”. Bu mahalle diğer mahallelere nazaran daha temiz. Diğer iki mahahallenin adı ise Conifer Station ve Port Promise.
  • Kasabayı temizlemek zorunda değilsiniz; dilerseniz pislik içinde de yaşamınızı sürdürebilirsiniz. “pislik içinde yaşam” konusunda birçok yeni oynanış var.
  • Paketle birlikte oyuna eklenecek endüstriyel ve/veya doğa dostu yaşam olgusunun getirdiği ödülleri diğer kasabalarda da kullanabileceksiniz (Strangerville ve diğer tatil kasabaları hariç). Dilerseniz de “doğa dostu yaşam” özelliğini ayarlardan tamamen kapatabileceksiniz.
  • Hurdalıkta birçok değerli eşya bulunabilecek. Ayrıca bozulmuş, lekeli ya da kırılmış ürünleri tamir edip evinizde kullanabilirsiniz ya da hurdalıkta bulduğunuz her şeyi direkt olarak evinize aktarıp bir kuruş bile harcamadan yaşayabilirsiniz.
  • Eski eşyalarınızı geri dönüşüm aleti sayesinde çeşitli parçalara ayırabilir ve o parçaları başka ürünlerin yapımında kullanabilirsiniz. Bu geri dönüşüm aleti sayesinde yepyeni eşyalar icat edebilirsiniz.
  • Rüzgar türbinleri, güneş panelleri ve diğer doğa dostu aletler “off-the-grid” yani elektriksiz yaşamı destekleyecek. Böylece fatura ödemek zorunda kalmayacaksınız.
  • Paketle birlikte oyuna iki yeni kariyer ekleniyor. Bunlardan biri “şehir dizayncısı” diğeri de “zanaatkar”. Şehir dizayncıları icat etmiş olduğu ürünlerle şehre yeni bir hava getirirken zanaatkarlar da meşrubat ve mum gibi yaptıkları ürünleri satışa çıkarabilir. Ayrıca “Girişimcilik Masası” sayesinde de ürünlerinizi topluluk alanında satabilirsiniz.
  • Topluluk alanına farklı kasabalara da kurabilirsiniz. Bu alanlarda çeşitli şeyler için oylama yapabilir ve haftalık çalışma alanları da oluşturabilirsiniz.
  • Yeni örümcek çiftliği sayesinde çocuklar ve toddler’lar bu böceklerle oyun oynayabilecek. Ayrıca bazı böcekler enerji üretiminde kullanılırken bazıları da yiyeceklere protein katkısı olarak konulabilecek.

İşte fragman:

 

 

3 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir