The Sims 4: Eco Lifestyle Duyuruldu! İşte İlk Bilgiler

The Sims 4’ün dokuzuncu eklenti paketinin Eco Lifestyle olduğu EA Games’in resmi sitesi tarafından doğrulandı. Daha temiz ve yeşil bir yaşama odaklanan bu eklenti paketi ile birlikte Simlerimiz yaşamlarını ve çevrelerini hiç olmadığı kadar doğa dostu haline getirebilecek.

The Sims 4: Eco Lifestyle Eklenti Paketi hakkında resmi görüntüler ve video yarın yayımlanacak ancak EA Games’in sitesinde yazan bilgilendirme metnine baktığımızda paketin içeriğini rahatlıkla anlayabiliyoruz. İşte o bilgilendirme metni:

Simlerinizin dünyayı güzelleştirmesine hazır mısınız? The Sims 4 Eco Lifestlye Eklenti Paketi ile birlikte tıpkı Siminiz gibi dünyayı güzelleştirme çabasında olan Simlerin bulunduğu topluluklara katılın. “Evergreen Harbor” kasabasını değiştirip dünyada bir farklılık yaratın. Komşularınızın gerçekleştirdikleri “Topluluk Yer


Projesi” hakkında karar vermelerine yardımcı olun, karbon ayak izini küçültün ve kasabanın değişimine şahit olun. Siminiz kural koyucu olduğunda neler olduğunu görüp şaşıracaksınız.

9 Yorum

 1. Tam bi vizyonsuzluk. Hala şarkıcı olamamak, manken olamamak da şaşırtıcı.. bi konser veremedik ya :) bi defile şey edemedik. Hala ranzalarımız yok. Bastonlu yaşlımız yok.. eco life nedir allasen

 2. Sims 4 yine şaşırtmadı, umarım kasaba küçük olmaz, 5 tane loot katmazlar U-MA-RIM..

 3. Umarım bizi şaşırtacak bir şeyler çıkar. Yoksa çok basit gözüküyor…

 4. Belki çiftlik oyun paketi olarak gelebilir
  Ben yine güvenmiyorum şu ea
  Örnek olarak
  Ahır kümes içinde girilirken biz göremiyecegiz vs
  Veya
  Hayvanları
  Dışarıya çıkmayacak vs gibi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir