The Sims 4 Düşük Güçlü PC’lerde Rahat Çalışacak

  PC oyunlarında iyi optimize edilmemiş bir oyun kadar can sıkıcı bir şey yoktur. Bazen çok yüksek güce sahip PC’lerde bile oyunlarda sorunlarla karşılaşırız. Geliştirici Maxis ise The Sims 4’te oldukça iyi optimizasyonla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. The Sims 4’ün yapımcı koltuğunda oturan Ryan Vaughn’un bu konudaki açıklamaları şu şekilde:

    “Oyuncuların The Sims 4’te düşük güce sahip PC’lerde The Sims 3’tekinden daha iyi performans alacaklarını açıkladığımız için oldukça heyecanlıyız.” Geliştiriciler hangi sisteme sahip olursanız olun benzer deneyimi sunmak istiyorlarmış.

    The Sims 4 önümüzdeki yıl PC ve Mac için piyasaya çıkacak. Oyunun konsollara gelip gelmeyeceği ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bölüm Sonu Canavarı

10 Yorum

  1. Öyle saçlara bizahmet kaldırsın yani ..Oyun hamurundan saçlar var kaldırsın bi zahmet :D

  2. MERHABA HERKESE ! Bir sorum olacak ben çok heyecanlıyım çünki babam sims 4’ü ön sipariş etmeme izin verdi ancak taksitle alacağım ve originde taksit diye birşey yok :( Pay pal’da var dediler yani oyunu paypalla alırsam takstikli alabilecekmiyim LÜTFEN YARIDM !

  3. Sonunda daha güzel bi haber. Sims4ün süper olduğuna süphem yok zaten ama daha rahat çalışması iyi. Sims si alıcak paramız varda oyun odaklı bilgisayar alıcak yok yani

  4. bence sims 4 deki simler harika yüzlerine sınırsız şekil verebiliyoruz yani herhangi birine benzetebiliriz. size saçlar yüzünden kötü geliyor. gerçekten sims 3 teki saçlar daha gerçekçi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir