The Sims 4, D&R’da da Ön-siparişe Çıktı!

The Sims 4’ün Collector’s Edition ve Standart Sürümü’nün(Evet, 153TL olan standart sürümmüş) Aral Game’de ön-siparişe açıldığını sizlerle paylaşmıştık. Oyunun ekstra özellikler taşıyan iki farklı sürümü olan Premium ve Limited ise sadece D&R üzerinden satın alınabiliyor.

153TL olan Limitli Sürüm ”Life of the Party” adlı bir temasal parti seti içerirken 180TL olan Premium sürüm ise ”Up All Night” ve ”Life of the Party” parti setlerini açıyor ve aynı zamanda geliştirici kılavuzunu da içeriyor Asıl dikkat çekici nokta ise oyunun hem standart versiyonu hem de limitli versiyonu 153TL. Bu bakımdan seçimimizi limitli sürümden kullanmamız mantıklı olacaktır :D

38 Yorum

  1. ben o zaman şimdi almıyacam sims 4 ü.Onun yerine sims 3 te almadığım bazı oyunları alırım örneğin late night felan.Bişey sorucam sizce en iyisi hangisi?Yani late night,roaring heights,universty,ısland vb. daha çook fazla var hepsini yazamadım.Ben en çok late night ı istiyorum ama.Sizce oynayıpta en çok beğendiğiniz hangisi?Yada en güzeli.Lütfen cevap verin!!11!!!

    1. En iyisini söylemeyeyim de en fazla içerik getireni söyleyelim. World Adventures ve Late Night.

  2. Arkadaşlar ben D&R’dan Premium Edition’u sipariş verdim, sorunum ise ön sipariş kurallarını pek iyi bilmemem… Şimdi oyun 3 ay sonra mı elimde olacak? Şimdiden cevabınız için teşekkürler. :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir