The Sims 4: Dine Out Oyun Paketi

The Sims 4: Dine Out

The Sims 4: Dine Out Oyun Paketi ile ister bir restoran sahibi olun isterseniz de varolan restoranlara arkadaşlarınızla yemek yemeye gidin. Bir restoran yaratın, birbirinden güzel yemeklerden oluşan menülerinizi hazırlayın ve personal alımı yaparak para kazanmaya başlayın. Ayrıca oyuna eklenen yeni deneysel yemekler ile de kendi damak tadınıza göre yeni yiyecekler oluşturabilrisiniz.

  • Eşsiz Restoranlar Yaratın – Eklenen onlarca eşya ve seçenek sayesinde klasik restoranlardan tutunda İtalyan bistrolarına kadar birçok farklı restoran yaratabilirsiniz ya da önceden varolan restoranları yeni eşyalar ve dekorlarla baştan düzenleyebilirsiniz. İsterseniz puflarla rahat bir ortam oluşturun isterseniz de şık bahçe eşyalarıyla restoranınızı bahçeye taşıyın. Seçim size kalmış!
  • Dükkan Sahibi Olun – Artık restoran satın alıp işletebilirsiniz. Size uygun garson ve personeli işe alın ve özel iş kıyafei tasarlayın. Kendi menünüzü hazırlayıp fiyatını belirleyin. Müşteri memnuniyetini artırmak için yemek yiyenlerin isteklerini ve görüşlerini de dinleyip restoranınızı beş yıldızlı bir hale getirip Simoleon içinde yüzebilirsiniz.
  • Simlerinizi Yemeğe Çıkarın – Simlerinizi birbirinden güzel yemek yemekler için dışarı çıkarın. Restoranlar arkadaşlarınızla takılmak, ailenizle zaman geçirmek ya da sevdiğinizle romantik zaman geçirmek için harika yerlerdir.
  • Deneysel Yeni Yemekler – Değişik damak tadı olan Simler deneysel yemekler ile ”Yeme de yanında yat” denecek kadar güzel şeyler hazırlayabilir. Hatta bu yenebilir şaheserler ile birlikte özçekim bile yapıp anı ölümsüzleştirmek isteyebilirsiniz.

Resimler:

Eklenen yeni eşyalar ile restoranınızı bir sanat galerisine çevirebilirsiniz
Restoranda çalışacak kişilerin işlerinde becerikli olması restoranınızın kısa sürede ünlü olmasını sağlayabilir

Fragman:

3 Yorum

  1. İlk zamanlar çok zor oluyor (aşırı yeteneksiz çalışanlarla uğraşmak çok yoruyor) ama zaman ilerledikçe uuhuu :D
    5 Yıldız yaptım ss’i yapıştırdım 4.5 olmadan da sattım mekanı kafam rahat. En temizi doktorluğa devam etmek :)

    1. Ben gerekli her şeyi yaptım ama müşteriler masalara oturmuyo yani yemek falan yenmiyor öyle bekleyip gidiyorlar. Host var chef var hepsi var ama servise başlanamıyor bir türlü kafayı yiyeceğim

  2. Daha önce 40 * 20 ye Cafe tasarladım daha sonra galeryye kayıt ettim daha sonra araziyi sildim. Simime restorant olarak araziyi satın aldığımda galeryy deki kayıt ettiğim cafeyi alamıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir