The Sims 4: City Living’de Mükemmel Bir Düğün Planlayın

Simleriniz, San Myshuno’a taşınırken birisine aşık olabilecekleri, akıllarının ucundan bile geçmemişti. Ancak, taşındıktan birkaç ay sonra Romance festivalinde doğru insanla tanıştılar ve daha ilerki bir zamanda rahat, orta halli apartman dairesinde beraber yaşadıktan sonra, bir yastıkta kocamaya hazırdılar. Elbette Willow Creek’e gidebilirlerdi fakat San Myshuno’da çok az kişinin bildiği oldukça güzel bir park var ve burası, bir The Sims 4:City Living düğünü için harika bir yer.

Bir düğünü organize etmek için siminizin telefonundan “Event Planner” seçeneğine tıklamanız yeterli. Daha sonra tek yapmanız gereken, herkesi Myshuno Meadows’a davet etmek ve düğünün gereklerini yerine getirmek! The Sims 4 City Living, eğer yeni bir şeyler denemeye hazırsanız düğününüzü canlandırmak için size birçok seçenek sunuyor.

İlk olarak, neden kültürünüzün oldukça lezzetli yemeklerini sunmak varken başka bir şeyler pişirtesiniz? Kulağa lezzetli bir düğün gibi geliyor. Yalnızca, simlerinizin elleri kirlediğinde, ellerini şık kıyafetlerinin üstüne silmelerine izin vermeyin. Şık kıyafetlerden konuşmuşken, eğer düğün kıyafetinizi ayarlamayı unuttuysanız alan içersinde kıyafetinizi değiştirebileceğiniz giyinme odası mevcut.

İkinci olarak, simler yanlarında, envanterde taşınabilen elektronik pianolarını da getirebilir.

Son olarak, eğer festivale uğrarsanız, havai fişek alabilirsiniz. Eğer zamanında alma imkanı bulamadıysanız, endişelenmeyin! Düğünün en kritik anı olan, öpücük sonunda alanda havai fişekler çalışanlar tarafından patlatılacaktır. Bu, ailenize ve konuklarınıza yıllar boyu konuşacakları bir an yaşatmanızı sağlayacaktır.

San Myshuno’nun her bir alanında özel hissetmenizi istedik ancak bu park için bir istisna yok. Eğer simleriniz gerçek aşkı bulurlarsa, bu parkı onların ilerdeki düğün alanı gibi düşünün.

Bir Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir