The Sims 4 City Living “Romance Festivali” ile Gerçek Aşkı Bulun!

Festivaller bize göre The Sims 4 City Living ile gelen en çekici özelliklerden biri çünkü festivaller bizi türlü türlü şehir sokaklarını karıştırmaya, onlarla karışmaya ,yeni şeyler öğrenmeye ve yeni dostlarla tanışmaya yolluyor!

TS4_778_EP03_FOT3_LIFTS_06

Havada aşk kokusu mu var? Ya da belki havai fişekler? Romance Festivali şehrin sevgiliniz ile buluşabileceğiniz ya da müstakbel sevgilinizle tanışabileceğiniz şehrin ilginç ve dayanılmaz derecede sevimli buluşma noktalarından biri. Romance Festivali Eros’un okunun doğru kalbi bulacağı harika bir manzara ile Fashion District’te bulunuyor. Ayrıca ilk görüşte aşka arayan simler düğünlerini ve evlilik tekliflerini o anda yapabilirler.

Ayrıca Romance Festivalindeki simler onları aşka götürecek olan romantik bir ruh haline girmek için Sakura çayını deneyebilirler . Daha da ötesi Romance festivali Festival “Romance Guru” tarafından da tanınıyor! Simleriniz romantik gelecekleri hakkında parlak ya da kasvetli her şeyi öğrenebilir.

Peki tüm bunların ne zaman gerçekleşeceğinden emin değil misiniz? Mahallenize yerleştirilmiş tabelaya ya da apartmanınızın ortak alanlarında bulunan ilan tahtalarına bakabilirsiniz. Romance Festivalinde görüşmek üzere!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir