The Sims 4 City Living ile Yeni Kariyerler

The Sims 4 City Living ile size yalnızca San Myshuno’da yapacağınız aktiviteler için bir alan sunmak istemedik. Hedeflerimizden biri de, Simleriniz için yeni fırsatlar sunmaktı. Simleriniz bakımsız bir apartmandan, harika bir çatı katına, dişleri ve tırnaklarıyla kazımadan nasıl gelebilirlerdi ki?

San Myshuno şehri, üç benzersiz kariyer fırsatıyla birlikte geliyor: Siyaset Kariyeri, Eleştirmenlik Kariyeri ve Sosyal Medya Kariyeri! Ve bu kariyerler, The Sims 4’te bulunan diğerlerine hiçte benzemiyor. Ayrıca, Simlerinizin dikkatle takip etmeleri gereken, hızlıca ofislerine gitmeleri ve San Myshuno şehrinin kendisiyle ilgili görevlerle ilgilenmeleri gerekiyor. Basitçe açıklamak gerekirse, kariyer görevleri size çeşitlilik, daha fazla meydan okuma ve The Sims 4 City Living için daha fazla hikâye kazandıracak!

 

ts4_800_ep03_work_play_screens_politics_03_001

Simlerinizin bir eylemci olarak başlayıp, sonunda hayırsever organizatör ya da aynı neden için bir politikacı olmasını seçebilecekleri “Siyaset Kariyeri” ile başlayalım. Eylemcilerin, dünyaya haber salmaları ve farkındalık yaratmaları gerekir. Kariyer görevleri seçtikleri sebeplerle ilgili olarak, onları protesto yapacakları farklı alanlara gönderecektir. Üst düzey politikacılar, halkın güvenini kazanmak ve oyları güvenceye almak için kürsüde ilham veren konuşmalar yapabilirler. Hayırsever organizatörler ise paranın sorunlar için yakıt oluşturduğunu biliyorlar ve bağış yapmanızı rica edebilirler… ya da şehrin tamamında kurdukları ilişkilerle rüşvet alabilirler.

3-1

Siminiz daha fazla bir eleştirmen olmakla mı ilgileniyor? Yemek ya da sanat eleştirilerine yoğunlaşmak için Simlerinizi şehrin öteki ucunda festivallere yollayabilirsiniz. Böylelikle yemek pişirme sanatı ya da yerel eğlence için buldukları iyi örneklerle (ya da pek iyi olmayanlarla), incelemelerini yapabilirler. Eğer sizin tercihiniz palet değilse, iyi işleri çekiştirmeleri için Simlerinizi tuvaller arasında bir müzeye gönderebilirsiniz.

4

Sonunda, Siminiz bir Sosyal Medya bilgini olmayı isteyebilir! Bu kariyer, Simlerin bilgisayarları üzerinde etkileşim halinde olup, takipçi kazanmalarına bağlıdır. Canlı yayınları ve sohbetleri yönetin, diğer Simlerin sizi takip etmesini sağlamak için onları cesaretlendirin.

The Sims 4 City Living ile eklenen kariyerler, geleneksel ve aktif olan kariyerlerin harika bir karışımıdır. Simlerinizi yönetecek zamanınız olmadığı günlerde, onları iyi bir ruh haliyle işe gönderip, verimli bir iş gününü garantiye alabilirsiniz. Simlerinizin evlerinden çalışabileceği günlerde ise onların hikâyelerini yönetmekle daha fazla ilgili olabileceksiniz. Ayrıca onları San Myshuno sokaklarında görevlere gönderebilir ve Simlerinize şehrin sunduklarını keşfetme şansı tanıyabilirsiniz!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir