The Sims 4 City Living ile İlgili Heyecanlandıran 8 Şey

The Sims 4 City Living neredeyse çıkmak üzere ve bizler bunun için oldukça heyecanlıyız! Bu eklenti favorimiz olacak harika yeni içerikler ile birlikte sizlerin ve simlerinizin deneyebileceği bir yığın özellik de ekliyor. Hadi gelin başlayalım!

3

1-)Apartmanlar

Büyük şehir aynı zamanda apartman yaşamı da demektir ve San Myshuno da yeni arazi özellikleri, ev sahipleri ve gürültücü komşularıyla birlikte bir istisna değil! Simleriniz bir şehirde yaşamanın ne kadar güzel (olmayabilen) bir deneyim olduğunu öğrenebilecekler.

2-)GeekCon

Festivaller simlerinizin dışarı çıkıp biraz eğlenebilecekleri mükemmel yollardan biri ve GeekCon da buna dahil. Kostümler? Oyun yarışmaları? Bilim? En iyisi buraya bir uğrayın!

videogame

3-)Yeni eşyalar ve Dekor

San Myshuno  bir çok kültürel etkiyi barındırıyor. Bunu yeni gelecek ve eşyalar ile de görebilirsiniz. Gallery’de paylaşacağınız harika yapılar ve tasarımlar için sabırsızlanıyoruz!

4-) Basketbol Potası

Basketbol potası simleriniz spor yapabileceği ya da eğer tercih ederlerse diğer simlere karşı rekabetçi olabilecekleri yeni bir eşya.

5-)Sosyal Medya Kariyeri

Sosyal medya hayatımızın büyük bir parçası olduğundan bunu The Sims 4 City Living ile eklemeyi doğru bulduk. Simlerinizi yeni kariyer görevleri için dışarı yollamanın sizler için eğlenceli olabileceğini düşünüyoruz.

1

6-)Çatı Katları

Çatı katları geniş alanı ve inşa potansiyeli ile San Myshuno’daki birçok simin hayallerini süsleyecek. Ayrıca yukarıdaki manzara da bir harika!

7-)Yeni Tarifler

Yeni şehir, yeni tatlar! San Myshuno Simlerinizin öğrenebileceği birçok tarifi getiriyor. Onları “Baharat Festivaline” getirin böylece yeni yiyecekleri tatmaya ve öğrenmeye başlayabilirler.

8-)Rakun Kostümü

Rakun kotümünü getirmeyeceğimizi düşünmüştünüz, öyle değil mi? Hadi ama! Simlerinizin bu kostümü giyerek yaratacağı eğlenceli anların ekran görüntülerini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!

 

İşte The Sims 4 City Living ile heyecanlı olduğumuz özellikler. Ve şimdi sizin sıranız. Buradaki linkte San Myshuno’nun yeni yayımlanan interaktif haritasıyla etrafa bakabilir ve şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Daha sonra Twitter’da The Sims 4 City Living ile heyecanlandığınız özellikleri bizlerle paylaşabilirsiniz. #TS4CityLiving etketini de kullanmayı unutmayın!

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir