The Sims 4 Cats and Dogs: Veterinerlik Fragmanı Çıktı!

İki hafta sonra çıkışını yapacak olan The Sims 4’ün Cats ile Dogs eklenti paketi için biraz önce yepyeni bir fragman yayımlandı.

Yayımlanan fragman, bu paket ile eklenecek olan Veterinerlik kariyerine odaklanırken Veterinerlik kariyerini detaylı inceleme ve oyun içinden yeni görüntüler görme fırsatı da yakalıyoruz.

İşte o fragman:

 

6 Yorum

  1. Beni pek heyecanlandırmadı bu, doktorluk kariyerinin farklı bi versiyonu gibi. Oyuna süreklilik katacak şeyler istiyorum artık yeter 3 yıl oldu. Şu paketten 1 ay sonra sıkılacağımı bile bile bekliyorum.

  2. Sims 4 gelişmeya başladı, sims 4 sesones gelsin ağlıcak sınız, sadice sabır.

  3. Bu oyuna neden bu kadar yükleniyor herkes anlamadım Evet ilk başlarda çok fazla eksiği vardı fakat zamanla tamamlanıyor. Sürekli sims 3 daha iyi diyenler var. Bu oyunun sims 3 gibi olmasını zaten bekleyemezsiniz çünkü bu sims 4, eğer çok nefret ediyorsanız oynamayın.

  4. yahu noluyor :D kedi köpek eklediler ve bu güzel bi gelişme evet görüyoruz oyun gelişiyor. 3’le 2’yle kıyaslayanlardan da değilim deli gibi 4 oynuyorum asla eskilere dönmem. ben veteriner olayını eleştiriyorum. eklemişler hiç yoktan iyidir saolsunlar tabi ama hevesi pek uzun süreli olmayacak diyorum sadece. sakin gençler.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir